8 ознак того, що ви неправильно видаляєте волосся

Впродовж життя на видалення волосся людина витрачає близько $10000. І дуже погано стає на душі, коли результати від такої дорогої, тривалої та подекуди болючої процедури не дуже тішать. Волосинки, котрі відростають одразу після бриття, залишки воску чи почервоніння можуть довести навіть до гніву. Причини цих наслідків різні — від процесу видалення волосся у гарячій ванні до недостатньої кількості лосьйону.

1. Використання неправильних способів видалення волосся

Скажемо відверто — цих методів сьогодні пребагато. Але не кожен нам підходить. Важливо одне — звертати увагу на реакцію шкіри після засобу. Почервоніння шкіри — одна з найпевніших ознак, що цей засіб для вашої шкіри не підходить.

А ще не забувайте про алергії. Перед використанням нового продукту варто його перевірити.

  • Як це зробити: нанести невелику кількість засобу — крему для депіляції, воску, пасти для шугарингу — на невелику ділянку шкіри. Зачекати 5 хвилин: якщо немає свербіння, почервоніння та подразнення можете наносити засіб на решту шкіри.

2. Бриття ніг в теплій ванні

Може, вам таке й не сподобається — а що, так вже всі звикли. Та ще й всім відомо, що краще брити шкіру, коли вона розпарена.

При надмірному розпаренні шкіри вона набухає, волосинки стає важче роздивитися — і, відповідно, їх важче видалити. Тому результати не потішать, а й волосся подекуди залишиться.

  • Рішення: Не треба надто довго розмочувати шкіру. Можна спробувати бриття після теплої ванни, коли шкіра стане дещо твердішою.

3. Ви неправильно видаляєте волосся

видалення

Якщо мова йде про видалення волосин бритвою, прийнятний рух і за, і проти росту волосся. Для шугарингу чи воскової терапії він принциповий: варто знати, як наносити ці засоби і як їх знімати.

Правила:

  • Віск: Наносьте суворо за ростом волосся, знімайте — проти нього
  • Шугаринг: Пасту наносьте проти лінії росту волосся, а забирайте за ростом останнього.

4. Ви не робите скрабування шкіри

видалення

Перед видаленням зайвого волосся варто зняти верхній шар шкіри — так ви зможете забрати мертві клітини. Якщо цього не робити, до самої волосини та її кореня дістатися буде дуже важко.

Можна скористатися готовим скрабом, а можна і зробити свій — з кави чи цукру. Нанесіть засіб на ділянку, яку збираєтесь брити, і легко промасажуйте шкіру. Візьміть для цього губку для душу.

  • Важливо: Не робіть скрабування шкіри одразу перед видаленням волосся. Найкраще цю процедуру провести заздалегідь — за день до нього. І обов’язково після скрабування зволожте шкіру кремом або лосьйоном.

5. Ви не готуєте шкіру до процедури

Якщо все ж ви вирішили записатися на воскотерапію або шугаринг, спершу слід забрати зайвий жир зі шкіри. Цей процес дасть можливість знищити всі мікроби та запобігти подразненню чи свербежу. Плюс покращиться якість депіляції, адже між шкірою та безпосередньо засобом не буде себуму.

Для цього скористайтесь спеціальними спиртовмісними лосьйонами. Просто нанесіть його на ватний диск і протріть ним шкіру.

  • Важливо: Перед процедурою шугарингу очистьте шкіру тальком — так косметична процедура не пошкодить шкіру, не прилипне до неї, забере лише волосини, але не верхній шар шкіри.

6. Ви занадто швидко видаляєте волосся

видалення

Всім нам варто зрозуміти одну річ: набагато легше видалити довше волосся, а не маленькі короткі відростки — подразнення шкіри забезпечене. Довжина ще й впливає на якість депіляції.

Найкраща довжина волосини — 1/4 дюйму (що приблизно майже 7 мм — прим. перекл. Тутка). У іншому випадку процедура не дасть потрібного ефекту, навіть волосинку не можна буде схопити. Зростає ризик розрізати шкіру, а в ній залишаться частинки волосся. Хоча для шугарингу коротке волосся — найкращий варіант.

  • Важливо: Для кращих результатів депіляції не треба відрощувати волосся тижнями — процедурі це не допоможе.

7. Ви неправильно доглядаєте за шкірою після видалення волосся

видалення

Кінець депіляції не менш важливий, ніж приготування до неї. Насамперед шкіру необхідно добре зволожити. Здавалося б, олійки — чудова для цього ідея, однак останні не радимо: вони можуть забити пори й збільшити подразнення.

Однак корисно 1-2 дні після депіляції користуватися гелем з алое вера або спеціальними кремами. Також не варто впродовж кількох днів купатися в басейні або приймати гарячу ванну, як і засмагати на сонці й користуватися дезодорантами. Ці моменти можуть посилити почервоніння, подразнення шкіри, і навіть призвести до її запалення.

  • Важливо: не шкрябайте і не натирайте ділянки шкіри після процедури — ризикуєте занести інфекцію.

8. Вросле волосся

видалення

Багатьом з нас відомий ефект врослого волосся, що також є результатом неправильного видалення волосся. Воно стає слабшим і його важче видалити, воно починає закручуватися і вростає всередині.

Причин вростання волосся може бути кілька:

– використання олійки після депіляції
– збривання себуму
– відсутність скрабування шкіри перед депіляцією.

Ще до вростання волосся можуть спричинитися і часте гоління, затуплена бритва та часте використання однієї бритви.

  • Рішення: Радимо виконати усі процедури перед видаленням волосся. Перед самостійним голінням користуйтесь пінкою або гелем для гоління, гострим лезом старайтесь провести по шкірі один раз. Зволожуйте шкіру після кожного бриття, не носіть синтетичного і тісного одягу.

А у вас виникають незручності після видалення волосся? Чи знаєте інші методи допомоги після видалення волосся? Діліться порадами в коментарях.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *