Індійський еліксир безсмертя, рецепт якого тепер доступний кожному!

Нехай у нас не вийде прожити 200 років, зате свою старість ми можемо зустріти в бадьорому здоров’ї, завдяки цим рецептом!

Ще з давніх часів народні цілителі, лікарі й алхіміки намагалися знайти еліксир безсмертя. Чого тільки вони не додавали, яких тільки трав та інгредієнтів (навіть страшно перераховувати!)Вони не намагалися змішувати для отримання заповітного зілля. Але бажаного кошти так і не вдалося винайти …

Однак в деяких речах їм все-таки вдалося досягти успіху – до наших днів дійшли рецепти, які оздоровлюють і зміцнюють організм. Нехай у нас не вийде прожити 200 років, зате свою старість ми можемо зустріти в бадьорому здоров’ї!

Переглядаючи старовинні рецепти, історики виявили, що одним з найбільш часто зустрічаються продуктів була суміш молока з часником. Що не дивно, адже ще Авіценна вважав часник ліками від багатьох хвороб, а сучасна наука це довела.

Часник з молоком – рецепт еліксиру молодості:

У невелику каструлю наливаємо 1 стакан молока і ставимо її на вогонь. Поки молоко закипає, візьмемо 2 зубчики часнику і дуже дрібно їх подрібнити.

Як тільки молоко закипить, додаємо в нього часник, знімаємо з вогню і накриваємо кришкою.

Через 10 хвилин наш еліксир молодості готовий.

Еліксир з часнику з молоком рекомендується вживати 1 раз в тиждень, по 1 склянці за раз.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *