Власна шия почала вбивати в 3 рази більше людей, ніж рак!

Звичайно, «крутити шиєю» потрібно з розумом. Для цього доктор Шишонін розробив унікальну методику («шийно-церебральна» терапія), яка за потреби доповнюється комплексом вправ на реабілітаційних приладах та підбором індивідуального термодинамічного харчування.

Юлія :  Олександре Юрійовичу, проблеми в шиї та підвищений тиск – який між ними зв’язок?

Олександр Шишонін: З віком шийні хребці зміщуються (розвивається остеохондроз) та пережимають судини, які живлять головний мозок. Той отримує мало кисню і дає команду серцю – збільшити силу та частоту серцевих скорочень. Тиск підвищується і приплив крові до мозку збільшується. Якщо серце слабке, не хоче посилено працювати, мозок віддає наказ нижче за рангом – судинам-капілярам: «Стискайтеся!» Тому у гіпертоніків нерідко холодні ноги.

Якщо і капіляри не слухаються, мозок атакує нирки: забороняє відводити воду, щоб підтримувати тиск у системі. У міру того як кисневе голодування мозку наростає (остеохондроз ніхто не лікує!), Змінюється біохімічний склад крові, зростає кількість глюкози — адже треба ж мозку звідкись брати харчування! Коли всі резерви вичерпано, настає інсульт. Однак, якщо вчасно зняти здавлювання артерій та вен шиї, тиск прийде в норму самостійно та без препаратів!

— З чого раптом цей затиск судин виникає?

– Остеохондроз пов’язаний із накопиченням стресових та травматологічних факторів у шиї. Будь-яке нервове потрясіння супроводжується напругою м’язів шиї – нам хочеться втиснути голову в плечі, щоб захиститися. Реакція сформувалася еволюційно, адже хижак вистачає жертву за шию. Виникає спазм м’язів шийного та грудного відділів.

Порушуються мікроциркуляція крові та харчування навколишніх тканин, міжхребцеві диски та зв’язки послаблюються, і хребці стають нестабільними та стискають судини Постійно накопичуються мікротравми. Ми розробили високоточну методику УЗД, що дозволяє бачити, наскільки і де затиснуті артерії. Найчастіше винуватець усіх бід – перший шийний хребець атлант.

— Чому він?

– На нього зазвичай припадає максимальне навантаження, адже саме він у зв’язці з черепом обертає голову та з віком розхитується. 70% гіпертоніків приходять із типовими скаргами: прокидаючись, почуваються жахливо, о п’ятій ранку вже тиск, а встануть, схожі, і стає легше. А справа в тому, що коли людина спить, і особливо на високій подушці, атлант зміщується і затискає судини. Коли людина починає ходити, ситуація трохи виправляється. Буває, що підвивих атланта з прийняттям вертикального положення не усувається і тоді настає гіпертонічний криз або інсульт.

— Як ви зрозуміли, що вся справа у шкідливому хребці?

– Ще 2002 р. я задумався, як краще допомогти пацієнтам із грижами міжхребцевих дисків шийного відділу хребта. Структура тонка, складна. Один неправильний рух рук мануальника – людину можна залишити назавжди інвалідом. Мені вдалося розробити м’яку методику, яка дозволяє потихеньку проникати в місце затиску м’язів, знімати блокування між хребцями та прибирати больовий синдром.

Плюс заняття на реабілітаційних приладах І пацієнти зі складними грижами у шиї почали одужувати. А люди це зазвичай літні. Якоїсь миті вони стали до мене приходити і скаржитися: «Олександре Юрійовичу, щось не так ти нас лікуєш, погано нам – мляві стали з ранку, тиску немає… Все життя пігулки від гіпертонії пили».

І тут мене осяяло: адже в шиї судини проходять. Значить, я їх теж звільняю, а не лише перетиснуті хребцями нерви.

Кровотік покращується, і мозок перестає змушувати серце так сильно качати кров. І я став своїм пацієнтам скасовувати пігулки від гіпертонії. Моя улюблена пацієнтка – Лідія Олексіївна Махонова, найвідоміший дитячий лікар-онколог – потрапила до мене у 86 років. 4 роки тому вона була повністю знерухомлена через важку грижу в шиї, пила 15 препаратів від тиску.

Операція була протипоказана через вік. Я почав із нею займатися, вона почала ходити, тепер не приймає таблетки, а тиск 120/80! Нещодавно ми відзначили її 90-річчя. Я переконався: захворювання гіпертонія немає. Найчастіше це наслідок шийного остеохондрозу (лише 5% гіпертонії обумовлено пухлинами надниркових залоз, щитовидки, патологіями нирок). Але люди роками сидять на пігулках, дози яких зростають. Препарати дуже токсичні для серця, мозку, нирок. Підсумок сумний – 1 млн осіб на рік гине від інсультів та інфарктів, локомотивом яких стає гіпертонічна хвороба. А потрібно лише усунути блокування атланта, рідше — іншого шийного хребця.

— Чи можна самому робити вашу відому гімнастику для шиї з Інтернету?

— Так, але, якщо через місяць після занять вам не стало значно легше, варто звернутися за професійною допомогою. Можливо, хребець або посудина розташована нетипово. Виходить, універсальний варіант не підходить.

— А дієта чи не допомагає?

– Залежить від того, скільки резервів задіяв організм, борючись із порушеним кровотоком мозку. Іноді, крім зміщення хребців, його ускладнюють атеросклеротичні бляшки в судинах. Тоді необхідно підбирати режим харчування на основі біохімічного аналізу крові. До речі, навіть вершкове масло може бути не шкідливо літнім. Нам часто доводиться призначати як корисний продукт. Наші пацієнти називають такий курс відновного лікування щепленням від старості. Вони почуваються молодшими, витривалішими, сильнішими.

Її головне завдання – виводити з організму токсини. Від правильного функціонування цього фільтра залежать всі обмінні процеси, що відбуваються в нашому тілі. Отже, за станом печінки потрібно завжди уважно стежити і час від часу проводити детоксикацію.

Як у домашніх умовах очистити печінку

У народі цей напій отримав назву «Ізумруд». Він складається з натуральних компонентів і, крім оздоровлення печінки, позитивно впливає на кишечник, а також сприяє посиленому спалюванню жирових відкладень, що буде для багатьох дуже приємним бонусом.

Складові:

  • капуста — 150г;
  • лимон — 1 шт;
  • сельдерей — 25 г;
  • Груша — 1 шт;
  • корінь імбиру – близько 2 см;
  • Вода — 500 мл;
  • М’ята — пару листочків.

Наріжте дрібно капусту, стебло селери, імбир і грушу, помістіть їх в блендер. Влийте склянку води, увімкніть блендер і приготуйте пюре. Потім додайте сік з 1 лимона, що залишилися 250 мл води та м’яту. Запустіть блендер ще раз лише на пару секунд. «Смарагд» готовий! Пити його потрібно двічі на день. Для профілактики захворювань печінки максимально обмежте у своєму раціоні шкідливі продукти, не зловживайте алкоголем та ведіть активний спосіб життя. Бажаємо вам міцного здоров’я на довгі роки!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *