Дієвий спосіб, який покращить стан шкіри обличчя з використанням рисової води

Китайці часто у косметиці застосовують рисову воду. Зараз цю воду також стали використовувати в багатьох країнах, тому що вона має цілющі властивості. Використовувати її доволі просто. Рисова вода підійде для застосування в косметичних цілях у домашніх умовах.

В цьому настої міститься велика кількість поживних речовин та корисних амінокислот. Це дуже добре впливає на стан шкіри. Для приготування засобу підійдуть будь-які сорти рису. Існує два популярні способи приготування рисової води.

1 спосіб приготування

100 грамів рису потрібно залити 400 мл гарячої води. Далі суміш повинна настоятися на протязі 15 хвилин. Перед тим, як застосовувати рисову воду, її слід процідити. Цей засіб можна зберігати на протязі деякого часу.

2 спосіб приготування

100 грамів рису потрібно залити 400 мл гарячої води. Далі суміш повинна настоятися на протязі 2 діб. Потім цей розчин необхідно закип’ятити. Після цього суміш розводиться за допомогою 400 мл води, що має кімнатну температуру. Цей засіб можна зберігати на протязі тижня.

Користь рисової води для шкіри

Цей засіб має омолоджувальну дію. Він дозволяє вивести токсини, наситити шкіру різноманітними корисними речовинами та мінералами. За допомогою рисової води зникають висипання на шкірі та звужуються пори. Також цей засіб має антисептичну дію. Тому його часто використовують при атопічному дерматиті та опіках. Рисова вода є ефективною альтернативою косметичним сироваткам та кремам для шкіри. Це натуральний засіб, при застосуванні якого не виникають алергічні реакції.

Користь рисової води для волосся

Після використання рисової води волосся стає більш шовковистим, гладким та м’яким. Використання цього засобу дозволяє прискорити ріст волосся. Посилити ефект можна за допомогою додавання пару крапель ефірної олії розмарину та лаванди. При цьому можна швидко позбутися лупи та пригальмувати утворення сивини.

Спробуйте рисову воду! Вам сподобається цей натуральний засіб.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *