Навіщо я мастила обличчя перекисом водню, і до чого привів цей експеримент

Місяць тому я почала використовувати перекис водню для догляду за обличчям. Сьогодні, розповім вам про результати цього експерименту, розповім чи буду я його продовжувати.

Коли я тільки починала і поділилася цим зі своєю подругою, вона трохи напружилася і сказала, що шкіра може стати сухою і навіть можна отримати опік. Але, зараз, через час я можу запевнити, що це зовсім не так. Перекис водню 3%, наношу на обличчя нерозбавленим.

На сьогоднішній день я дуже і дуже задоволена станом своєї шкіри обличчя. Отже, як я вже сказала, майже місяць я протираю обличчя звичайним, нерозбавленим 3% перекисом водню.

Як я це роблю.

Я дуже добре змочую ватний диск перекисом і проходжу ним по всьому обличчю, з особливою ретельністю в області носа, а також під очима і далі все обличчя, потім переходжу на шию. Спочатку може відчуватися невелике пощипування, але воно швидко проходить.Ще раз повторю, що ніякого опіку бути не може. Адже навіть новонародженим діткам обробляють пупок перекисом водню, і дитина не плаче, і переносить це абсолютно спокійно.

Коли я обробляю лице.

Перш за все з ранку, тому що завжди хочеться з ранку освіжитися, і обов’язково ввечері, після того як зніму косметику. Принаймні один раз в день, я обов’язково обробляю обличчя.

Що мені дає обробка обличчя перекисом водню.

Я відразу помітила, що шкіра стає ніби більш щільною, вона нібито стягується, але у мене від цього немає навіть лущення. На вигляд шкіра на обличчі стала красивішою, тому що ніяких темних точок, плям просто бути не може, адже перекис сильно знебарвлює шкіру, як ніби вибілює її.

Практично зникли синці під очима. Але, я з обережністю наношу перекис в районі брів і вій, так як вони теж можуть знебарвиться. Але навіть якщо це станеться, великої проблеми я не бачу, адже все одно я покриваю їх тушшю і коректую брови олівцем.

Хочу розповісти ще про один величезний плюс ​​цього експерименту. Невеликий пушок, який є у мене в області щік і верхньої губи, хоча він практично не помітний, але все ж після використання перекису зовсім знебарвився і потоншав. Єдине, про що я турбуюся  так це те, що перекис може прибирати загар і мені доведеться відмовитися від нього влітку.

Ось такими є результати мого експерименту. Я абсолютно точно можу порадити всім використовувати перекис водню і не тільки на обличчя. Якщо ним змащувати пахви, то зникне неприємний запах і знизиться пітливість.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *