Правила здорових ніг: 10 варіантів попередити утворення тромбів, які можуть врятувати ваше життя

Через те, що в наші дні ми постійно сидимо перед нашими комп’ютерами та телевізорами, будь-яка людина наражається на ризик утворення тромбів, що загрожують життю.

Якщо ці згустки утворюються в наших легенях або серці, вони можуть викликати серйозні ускладнення. Однак правильний вибір того, що ми їмо, чим займаємося і що носимо щодня, знижує ймовірність того, що тромби зруйнують наше здоров’я.

На щастя, ми маємо 10 порад, які вбережуть вас від тромбів:

. Носіть вільний одяг, що облягає, який, до того ж не надто тісний

Щоб стимулювати здоровий кровообіг в тілі, краще уникати носіння одягу, що облягає. Оскільки на ногах також можуть з’являтися тромби, вузькі джинси особливо шкідливі для хорошого кровообігу. Замість цього вибирайте вільні штани або спортивні штани, які в будь-якому випадку зручніше носити.

. Приймайте ванну з морською сіллю

Якщо вам коли-небуть був потрібний хороший привід прийняти ванну, то це один із них. Відомо, що англійська сіль сприяє здоровому кровообігу в організмі. Тому наступного разу, коли вам потрібно розслабитися, найкраще буде прийняти ванну з англійською сіллю.

Практикуйте тренування високої інтенсивності

Щоб уникнути тромбів, важливо залишатися активним і уникати сидіння протягом тривалого періоду. Будь-які види тренувань, як правило, хороші, але особливо корисним є тренування HIIT, яке являє собою тренування з високою інтенсивністю, виконуване почергово. Мало того, що ви будете залишатися у формі, але, крім цього, це тренування також сприяє здоровому кровотоку.

. Зупиняйтесь кожні 2 години при русі на машині, щоб розім’ятися

У наші дні ми використовуємо наші машини, щоб проїхати туди, куди хочемо, що може піддати нас ризику утворення тромбів. Якщо ви збираєтеся у далеку і довгу поїздку, переконайтеся, що ви регулярно відпочиваєте і виходите з машини, щоб розім’ятися і погуляти. Це також відмінний спосіб помилуватись пейзажем.

. Зігніть і розігніть пальці ніг і щиколотки

Більшу частину наших днів ми проводимо, сидячи на роботі, що послаблює кровотік у наших ногах. Якщо ви не можете довго ходити, ви завжди можете покрутити щиколотки, зігнути ноги та поворушити пальцями, щоб поліпшити кровообіг у цій ділянці.

. Носіть компресійні панчохи

Якщо ви знаєте, що у вас болять ноги чи погано циркулює кров, скористайтеся компресійними шкарпетками. Вони бувають різні за кольором і розміром, і справді допомагають покращити кровообіг в ногах впродовж цілого дня. Призначити такий вид лікування може навіть лікар.

. Регулярно підіймайте ноги над серцем

Лежачи на спині, підніміть ноги до стіни. Варто підняти всього на 15 сантиметрів над вашим серцем, і вашою головою – і цього досить. Після довгого дня, коли ви сидите або стоїте прямо, ця вправа відмінно підходить для того, щоб кров текла всередині вашого тіла, а не застоювалася у ваших ногах.

. Уникайте схрещування ніг

Ті, хто схильний до особливо високого ризику утворення тромбів, повинні намагатися уникати схрещування ніг, особливо протягом тривалого періоду. Переконайтеся, що ви часто міняєте положення і не створюєте занадто сильного тиску на ноги. Перш за все, ми повинні відчувати себе комфортно і розслаблено, сидячи.

Наші поради були корисними для вас? А що порадите ви для запобігання утворенню тромбів?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *