Ця суміш знищує грибок на ногах і руках. Миттєвий результат!

Цей засіб перевірений на собі!

Грибок нігтів, мікоз, зустрічається в багатьох людей, незалежно від статті та віку. Найчастіше це захворювання передається через предмети побуту, такі як рушники, мочалки, а також взуття та інші речі.

Моя знайома на вихідних відпочивала в басейні і заразилася цією хворобою. Хоча вона на перший погляд здається безневинною, але от вилікувати грибок дуже важко. Вона вже скупила пів аптеки протигрибкових засобів, але покращення стало саме після народної медицини.

Приїхавши відвідати улюблену бабусю в селі, вона дізналася прекрасний спосіб, який допоміг їй усунути це неприємне явище.

Будь-хто може скористатися цим методом, адже засіб простий та доступний. Тому і ми ділимося з вами рецептом.

Лікування грибка на ногах в домашніх умовах

Основними компонентами засобу є оцет і сода.  За допомогою цих інгредієнтів грибок лікують вже протягом багатьох років. І хоча на ринку з’явилося вже безліч дорогих засобів, цей метод все одно залишається актуальним, адже він дуже ефективний. В основі рецепта лежить яблучний оцет і сода.

Оцет не дає розмножуватися грибковим спорам та блокує їхню життєдіяльність, внаслідок чого ці мікроорганізми гинуть. А сода відмінно нейтралізує кислоти, приводячи в норму кислотно-лужний баланс.

Засіб є дієвим, якщо його використовувати хоча б двічі на день.

ТОБІ ЗНАДОБИТЬСЯ

1 скл. яблучного оцту

5 ст. л. харчової соди

3 л гарячої води

ЗАСТОСУВАННЯ

Потрібно в тазик налити гарячу воду, щоб температура води була близько 60 градусів, а потім додати сюди ще 1 склянку яблучного оцту.

Залишити суміш охолонути до 40-45 градусів, а після цього помістити ноги в таз на 20 хвилин.

Після цього часу слід сполоснути ноги від розчину та обсушити.

Годину після процедури знову зробити ванночку для ніг, але з 5 ст. л. соди.

Грибні спори не зможуть жити в кислому середовищі, яке утворюється за допомогою оцту, а сода перешкоджає поширенню грибка.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *