Пийте куркуму з теплою водою щоранку протягом 1 року – Ви не впізнаєте себе

Куркума — спеція, яка не повинна бути вдома, оскільки вона має багато користі для здоров’я. Це спеція з особливим смаком і ароматом, споріднена імбиру.

Корінь рослини Curcuma Ionga, з якого походить куркума, має багато корисних властивостей для здоров’я: протизапальну, антивікову та антиоксидантну. Основною сполукою, відповідальною за всі ці переваги, є куркумін, який робить воду з куркумою одним із найкорисніших напоїв.

Інгредієнти, спосіб приготування

Потрібно половина чайної ложки куркуми і 240 мл теплої кип’яченої води. Висипте куркуму у воду і перемішайте. Його вживають вранці до або після сніданку, також можна додати трохи чорного перцю.

Вживайте цей напій 1-2 тижні, потім зробіть тривалу перерву.

Вода з куркумою запобігає запаленням в організмі, зменшує біль у суглобах, допомагає покращити травлення, стимулює жовчовиділення, запобігає виникненню грипу, зміцнює імунну систему, регулює рівень цукру в крові, тримає рівень цукру в крові під контролем, покращує зовнішній вигляд шкіри, допомагає регенерує печінку, запобігає утворенню тромбів, очищає артерії від жиру, лікує артрит, прискорює метаболізм, допомагає спалювати жир, зменшує наслідки цирозу печінки, зменшує пошкодження, спричинені запаленням і окислювачами.

Протипоказання

Людям, які страждають на алергічні реакції та підвищену чутливість або біль у шлунку, слід бути обережними при вживанні куркуми.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *