Вишневі хвостики не викидайте. Вони мають велику цілющу силу

Порошок вишневого хвоста

Його отримують шляхом подрібнення плодоніжок за допомогою електричної кавомолки, приймаючи по чайній ложці 2-3 рази на день.

Цей засіб має чудові очисні, гіпоглікемічні властивості, а також гіпотензивну дію (трохи знижує артеріальний тиск).

Комбінований настій вишневих хвостиків

Помістіть дві чайні ложки порошку хвоста в склянку води і залиште на 6-8 годин при кімнатній температурі, потім процідіть.

Отриманий екстракт відставляють, а рослину, що залишилася після проціджування, кип’ятять 1 хвилину в іншій склянці води, після чого охолоджують.

Нарешті, два екстракти з’єднують, і отриманий препарат вводять протягом дня.

Вино з вишневого хвоста

Це засіб, який широко використовується в Італії та середземноморських країнах для лікування целюліту та підтримки молодості шкіри.

Готується він так: 50 грамів висушених плодоніжок вишні подрібніть за допомогою електричної кавомолки, потім помістіть їх у літр якісного білого вина.

Після семи-десяти днів, протягом яких суміш залишають при кімнатній температурі, вино проціджують через марлю і переливають в темну пляшку, яку зберігають у прохолодному місці.

Пити по 2-3 склянки на день, натщесерце, за півгодини до їжі.

Це ефективний засіб проти целюліту, але має істотний недолік – високий вміст спирту.

Тому в даний час в терапії все частіше використовується наступний препарат.

Сухий екстракт вишневих хвостиків

Його отримують із спиртового екстракту вишневих хвостів, з якого спирт повністю випаровується, залишаючи дрібний порошок із терпко-солоним смаком, надзвичайно концентрованим у активних компонентах: сухий екстракт вишневих хвостів. Містить в 5-6 разів більше

*  Гіпертонія  – особливо в теплу пору року рекомендується лікування комбінованим настоєм хвостиків вишні, якого вживають по півлітра на день.

Цей препарат із сильним сечогінним ефектом є чудовим допоміжним засобом при гіпертонії.

За згодою лікаря синтетичні діуретики (що мають численні побічні ефекти), що застосовуються при гіпертонії, можна замінити сухим екстрактом хвостиків черемхи, який приймають по 0,8-1,5 г на добу.

Дослідження пацієнтів показали, що під час лікування екстрактом вишневого хвостика діурез збільшується в середньому на 20%, а виділення натрію (який також сприяє зниженню артеріального тиску) збільшується на 12%.

* Ревматоїдний артрит  – дослідження, проведені в Медичному університеті Мічигану, Сполучені Штати, показують, що категорія речовин, які у великій кількості містяться у вишневих стручках (антоціани), у 10 разів ефективніша за аспірин у лікуванні болю та запалення суглобів.

Рекомендується порошок вишневого хвостика, який приймають по 4-6 г на день, курсами по 40 днів, після чого ще 15-20 днів перерви.

Протягом сезону свіжі вишні споживатимуть щодня, що значно посилить протизапальну дію на суглоби хвостиків, що вводяться у вигляді порошку.

 Допоміжний засіб при алергії  – вишневі хвостики мають дуже сильну очисну та протизапальну дію, надзвичайно корисні для контролю різних форм алергії.

Незалежно від того, чи це кропив’янка, респіраторний катар або розлади травлення, викликані алергеном, тривале лікування вишневими хвостиками призведе до поліпшення або навіть зникнення симптомів.

Лікування проводиться протягом 30 днів, протягом яких приймають 6-8 капсул вишневих хвостиків на день, після чого робиться перерва ще на 7-15 днів, після чого прийом можна відновити.

Це лікування також корисно людям з алергічною астмою, оскільки воно також має спазмолітичну дію, запобігаючи та зменшуючи інтенсивність нападів.

Екстракт вишневого хвоста і целюліт

Целюліт — це накопичення жирової тканини, яка з часом запалюється, набуваючи непривабливого вигляду «апельсинової кірки» з надзвичайно непривабливими горбками.

Запалення виникає через затримку рідини, уповільнення лімфообігу, а також поганий кровообіг.

Підраховано, що 95% жінок і понад 30% західних чоловіків відчувають целюліт, який, крім естетичних міркувань, є фактором, що сприяє набагато серйознішим проблемам зі здоров’ям, таким як діабет або серцеві захворювання.

Просте місцеве втручання з використанням різних кремів виявилося абсолютно недостатнім, усунення целюліту вимагає дії на рівні всього тіла.

Ну, саме це робить екстракт вишневих хвостиків, який діє в трьох напрямках одночасно:

* Стимулює роботу нирок для виведення надлишку води з організму, сприяючи зменшенню жирової тканини.

* Зменшує запалення, дві категорії активних речовин у його складі (флавоноїди та антоціани) мають сильну протизапальну дію.

* Він втручається в жировий обмін , певною мірою блокуючи утворення надлишку жирової тканини.
Лікування вишневими хвостиками триває 1 місяць, протягом якого приймають по 1-1,5 г екстракту в день, поетапно, натщесерце.

Під час цього лікування ви будете пити не менше 2 літрів джерельної води (негазованої) на день, щоб запобігти зневодненню.

Між двома процедурами екстрактом вишневого хвостика робиться 10-денна перерва.

Для досягнення видимих ​​результатів за короткий час лікування буде супроводжуватися гімнастикою для ніг і живота, а також енергійним масажем уражених ділянок з кремом або без нього.

Крім того, активні компоненти екстракту повністю засвоюються організмом (а не тільки в пропорції 25%, як у випадку з простим порошком).

У нашій країні екстракт вишневих хвостиків з’єднується в рівних пропорціях з порошком у вигляді капсул з чудовою терапевтичною ефективністю. Необхідні дози будуть уточнюватися для кожного типу стану окремо.

Внутрішнє лікування

* Затримка води в тканинах  – дві капсули з екстрактом вишневих хвостиків приймають вдень, о 16:00, і ввечері, перед сном.

Ефект буде очевидним з перших днів прийому: коли ви прокинетеся, ваші руки, ноги та повіки більше не будуть такими набряклими, ваше тіло стане легшим, а обличчя менш набряклим.

Також ноги не будуть сильно набрякати в спеку.

Це також рекомендоване лікування для жінок, які приймали або все ще приймають контрацептиви або інші гормональні препарати, які призводять до затримки рідини.

* Нирковий мікролітіаз  – комбінований настій хвостиків вишні, який випивають по літру щодня, приносить реальну користь хворим на нирковий мікролітіаз (пісок у нирках).

Солі калію, сапонозиди і флавоноїди в цьому фітопрепараті викличуть дуже сильний діурез, який тренуватиме і виведе дрібні відкладення з нирок.

Для людей, у яких хірургічно видалено великі камені з нирок, комбінований настій вишні є надзвичайно цінним для запобігання рецидивам.

Якщо каміння почало мігрувати в сечівник, призначають екстракт вишневих хвостиків (1-2 г на добу).

Крім сечогінної дії, він також має спазмолітичну дію, надзвичайно корисну для запобігання закупорки сечоводу.

* Цистит і рецидиви ниркових інфекцій  – 14-денний курс лікування, протягом якого вводять 1,2 г екстракту вишневого хвоста і випивають два літри води на день.

Екстракт сильно стимулює діяльність нирок, посилюючи відтік сечі, має легку антибіотичну та противірусну дію.

Потім, будучи багатим на солі калію, хвостики вишні сприяють підлужненню сечі, що посилює дію синтетичних антибіотиків, а також інших рослинних засобів, які застосовуються для лікування інфекцій сечовивідних шляхів, таких як журавлина або ведмежий виноград.

Людям, які часто хворіють на простудні захворювання нирок і сечового міхура, з метою профілактики рецидивів слід приймати по 4-6 капсул з екстрактом хвостата під час хвиль холоду і вогкості, під час дії повітряних потоків або втоми вишні.

* Високі значення сечовини та креатиніну  – ці вторинні продукти метаболізму швидко виводяться під час лікування вишневими хвостиками.

Приймають комбінований настій, який випивають по одному літру в день. Якщо додатковий прийом рідини протипоказаний або коли виведення цих речовин має відбуватися швидше, 1,5-2 грами екстракту вишневого хвоста будуть вводитися щодня до досягнення нормальних значень аналізів крові.

* Ішемія серця, профілактика інфаркту  – проводяться 30-денні курси лікування, протягом яких щодня вводять 1-1,2 г екстракту вишневого хвостика.

Протягом сезону, паралельно з цим лікуванням, буде споживатися півкілограма вишні на день, оскільки вони потенціюють кардіотонічну та антиоксидантну дію плодоніжок.

Дослідження, проведені в Угорщині, показують, що флавоноїди, що містяться в хвостиках вишні, нормалізують серцеву діяльність, запобігають окисленню холестерину в артеріях, сприяють нормальному зрошенню серця кров’ю, запобігаючи інфаркт.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *