Напій серця, рецепт німецького священика – Готується з 1 літра води, 5 лимонів з цедрою і 30 зубчиків часнику.

Цей часниково-лимонний напій має здатність зміцнювати здоров’я серця, очищати артерії та покращувати кровообіг.

Як відомо, високий рівень холестерину є результатом накопичення жиру в артеріях і може призвести до серцево-судинних захворювань та інфаркту.

Інгредієнти, спосіб приготування, спосіб застосування

  • 5 лимонів, всі з цедрою
  • 30 зубчиків часнику
  • 1 л води

Очистіть часник, добре вимийте і наріжте лимони (включно зі шкіркою) на часточки. Додайте два інгредієнти в ємність блендера, збийте та додайте воду. Перемішуємо, перекладаємо в каструлю і доводимо до кипіння. Суміш не кип’ятити! Процідіть рідину в чисті пляшки і зберігайте в холодильнику.

Як лікувати?

Рекомендується по одній склянці щодня за дві години до або після основного прийому їжі протягом 21 дня. Після 7-денної перерви лікування можна відновити.

Тільки при необхідності його можна повторити втретє, також після 7-денної перерви. Рекомендується дві такі обробки на рік: навесні і восени.

Аліцин, що міститься в часнику, є речовиною з антибактеріальним ефектом. Знижує рівень ліпідів і захищає кровоносні судини від жирових відкладень.

Германій, що міститься в часнику, захоплює вільні радикали, допомагаючи таким чином у лікуванні запальних ревматичних захворювань.

Вітамін С, вітаміни групи В і фолієва кислота в лимоні сильно впливають на обмін речовин.

Цей сік має здатність регенерувати весь організм, полегшуючи перенесення менопаузи, покращуючи слух, зір і борючись із пародонтозом.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *