Шкірні недуги – ЯКІ ХВОРОБИ проявляються на шкірі

Шкіра – це один із найзагадковіших органів. 

Хороші дерматологи кажуть, що шкірних захворювань взагалі немає. Всі захворювання, які ми бачимо, пов’язані з внутрішніми органами. Основне шкірне захворювання – це короста та укуси кліщів. Все інше пов’язане із захворюваннями кишківника, лімфи та інших внутрішніх органів.

Шкіра є найпотужнішим видільним органом. Вона рятує організм від інфекції. Якби не було висипань на шкірі, то все це пішло б усередину. На шкірі є висипання, по суті, гною. Гній – це мертві лейкоцити із бактеріями. Він буває кількох видів. Вірусний (висипання при герпесі), такі висипання, як правило, дуже болючі. Вірус вражає нервові провідники, які підходять до місць висипання.

Якщо щось болить при висипанні, то це вірус. Бактерії поводяться по-іншому. Бактерії не бувають прозорими. Якщо це стафілокок білий, шкірний, то це будуть білі висипання. Якщо це золотистий стафілокок, то це будуть зелені вугрі, що вражають всі 5 шарів шкіри. За самим виглядом висипання на шкірі, можна сказати, яка у людини бактерія.

У Ризі була жінка зі шкірною проблемою, яку не могла вирішити 10 років. У неї було на обличчі дуже багато вугрів. Вона лікувалася у всіх провідних косметологів, їй кілька разів робили пілінги тощо. Виявилося, що у неї золотистий стафілокок. На шкірі іншого нічого не буває. Це знає студент першого курсу. В даному випадку потрібні протистафілококові антибіотики, потрібні гама-глобуліни.

Глисти не вегетаріанці. Вони не харчуються овочами та фруктами. Якщо їх не влаштовує внутрішнє середовище людини, то вони її залишають. А ось якщо людина їсть багато цукру, то цього вимагають глисти. Проводилися десятки експериментів, коли ставили в закриті коридори, лабіринти, банки з солодощами.  І кішка, у якої був бичачий ціп’як, безпомилково знаходила цю банку. В інших експериментах кішка знаходила той продукт, який любив бичачий ціп’як. Абсолютно точно встановлено, що паразити керують людиною в плані смакових пристрастей. Якщо у малюка гострики, то він буде сильно любити солодке, яке є легкою енергією для глистів. Коли малюк виліковується від глистів, він наполовину знижує споживання цукру.

Шкіра складається з міжклітинного простору і клітин, які перебувають у вільному плавучому режимі, і судин, які проходять через міжклітинний простір. В іншому напрямку проходить лімфатична система. Лімфатична система – це протоки, які забирають міжклітинну рідину, очищають її.

Наприклад, шкіру прокололи чимось, і туди потрапили бактерії. Лейкоцити мстяться в крові. Вони не живуть у міжклітинному просторі. Через стінку судин виходять лейкоцити (макрофаги, лімфоцити) і починають лізувати, тобто знищувати бактеріальне вогнище. В результаті з’являється гній.

Є два способи вирішення питання. 

Перший: якщо лімфоцити поглинули бактерії, то вони йдуть в лімфу через шкіру або в кров. Якщо гнійник великий, то все йде в лімфу.

Чому виникає ангіна, нежить? Нежить  – це вихід-гнійної лімфи.

У лімфатичному вузлі є 10 входів і один вихід. Лімфатичний вузол поділений на сектори. У цих секторах відбувається розщеплення бактерій. Далі йде вихід наверх. З наступної ділянки іде наступний лімфовузол другого порядку, потім третього порядку тощо. Чим ширша ділянка, тим ширший лімфовузол.

Ситуація: виник шкірний стафілокок. Інфекція пішла в лімфатичний вузол. Стафілокок знищити дуже важко. Лімфатичний вузол починає знищувати ці стафілококи, але він не справляється.

Що станеться? Різко сповільниться відтік. І нервова система буде вирішувати питання виведення гною через шкіру. Виникнуть підготовчі умови, буде утворюватися доріжка. Через цю доріжку буде виходити лейкоцитарна маса. Виникне горбик. Якщо білий стафілокок, то білий горбик, якщо золотистий, то зелений горбик. Виникне прищ.

Якщо людина почне видавлювати прищі, то вона рознесе інфекцію по всьому міжклітинному просторі. Якщо забитий вузол другого порядку, що буде з прищем? Він буде збільшуватися. Якщо забитий лімфовузол далі, то поверхня ще більше буде збільшуватися. Якщо це грибок, то лейкоцити ніколи не поведуть його в лімфатичну систему з однієї простої причини: грибок йде стрункими рядами та з’єднаний грибницею, тому, якщо лейкоцит потягне в лімфовузол, то лімфовузол буде забитий, якщо в другий лімфовузол, то заблокується вся лімфатична система. В організмі є закон: грибкову інфекцію завжди скидати через шкіру. Тому все, що на шкірі з’являється, лущиться, тріскається, свербить на будь-яких місцях: на долонях, стопах, на міжпальцевих проміжках, практично на будь-яких місцях, це все грибкове.

Тому що лімфатична система від грибка просто задихається, вмирає. Зверніть увагу, де у дитини діатез? Він спостерігається в зоні великих лімфатичних вузлів. Це щічки, згинальні поверхні, долоні, зап’ястя, пахові складочки або сідниці, животик. Лімфа уражається в зоні великих лімфатичних вузлів.

Діатез – це не захворювання, це грибкова інфекція, змішана з порушенням імунітету і дисбактеріозом. При діатезі у дитини завжди присутній грибок. Ми неправильно називаємо це алергією. Алергія – це неправильна реакція організму на чужорідні білки. Але не факт, що ці білки підуть через шкіру. А ось гриби завжди йдуть через шкіру. У дітей з ослабленим імунітетом, з дисбактеріозом кишківника розвивається грибкове ураження.

Гриби можуть бути різні, починаючи від кандиди та закінчуючи аспергілами. Якщо додатково до цього вражена лімфатична система, то виникають бронхіти. Ми так і говоримо – тріада. Спочатку аденоїди, тобто лімфовузли носа, потім мигдалини – це лімфовузли гортані, потім приєднується хронічний обструктивний бронхіт, і четвертий етап – це бронхіальна астма, і дитина йде на інвалідність.

А починається все з банального діатезу. У міру того, як шкіра перестає справлятися, приєднуються інші видільні системи. Існує три системи входу: дихальна, травна і сечовидільна плюс шкіра. І п’ята – виходу. Виходить, що шкірні захворювання через шкіру лікувати марно. Все, що пов’язано з мазями, косметологією – неефективне. Ефективне: внутрішнє очищення і протибактеріальні програми.

Ми вже говорили, що психологія відіграє роль. Їжа відіграє свою роль. Відсутність води та присутність токсичних рідин (компот, какао, чай, штучні соки), паразити, віруси, бактерії, медикаменти, спадковість (при народженні мама передає певні типи вірусів, бактерій, наприклад, папіломавірус).

Існує 10 типів папіломавірусу і 6 канцерогенів.

Канцерогенні типи папіломавірусу викликають онкологічні захворювання. Якщо у людини на шкірі дуже багато родимок, бородавок, це означає, що в організмі присутній вірусний агент. При зниженні імунітету виникає серйозна проблема ризику онкологічної патології.

Шкіра дуже сильно захищена. Якщо папіломавірус висаджується на слизовій (гортань, уретра, піхва у жінок, шийка матки), то процес ускладнюється в десятки разів. Якщо хтось знає, що у нього утворюється велика кількість родимок, то ця схильність веде до поліпозу. Поліпоз небезпечний на шийці матки, в матці, в шлунку. Тому поліпи треба видаляти лазером або проводити противірусні програми.

Родимки не можна опромінювати, не можна масажувати, зрізати, відривати. Їх потрібно коагулювати. Бувають випадки, коли після прийому сірки з мікрогідріном протягом пів року спостерігається масове розсмоктування родимок.

Сірка має потужну противірусну дію, приймати її треба по одній капсулі 3 рази на день. Але ще необхідно стимулювати імунітет – це жир печінки акули та Активін (Activin). Виявили це випадково. Ніхто не планував, що у людини зникнуть родимки. Через пів року прийому сірки з інших причин (артрит, остеохондроз) близько двох десятків людей відзначають значне зменшення родимок. Вони просто відпадають.

Які препарати діють на шкіру? Є стандартні схеми.

Їжа. Вона повинна бути вегетаріанською на 80% і містити клітковину для підтримки чистоти кишківника. Навіть при простому дитячому діатезі потрібно пити тільки воду, бажано не хлоровану.

Обстеження: ІФА крові на лямблії, опісторхії, на 6 типів папіломавірусу канцерогенного, на токсокароз і кандиду. На інші види грибів не обстежують.

Гриб аспергіл – це серйозна проблема. Він вражає бронхи. Кожен п’ятий житель планети страждає кандидозом.

Виділено окремі лікарі, які називаються кандидологами. На жаль, у лейкоцитів відсутній фермент, що розчиняє кандиду та організм перед кандидою практично беззахисний. Якщо імунітет справляється з вірусами, то з кандидою він не справляється. Все, що у дитини на слизовій, молочниця, стоматит – це все кандида. Ні в якому разі не можна застосовувати хімічні антибіотики. Бактерії з грибками містяться в різних нішах, і грибки харчуються антибіотиками. Якщо людина приймає антибіотик (крім кори мурашиного дерева), вона розмножує грибок.

Шкіра лікується за пів року. Потрібно впливати всім комплексом, тобто  – психологія, їжа, вода, провести 2-3 протипаразитарні програми.

Протипаразитарна програма складається з 3-х частин:

протигрибкова, протибактеріальна, протипаразитарна.

Потім йде реабілітація: люцерна, вітаміни А, Е, цинк, селен, сірка. Сірка входить до складу білку, який підтримує пружність шкіри. Цей білок називається метіонін. Колагени складаються з сірки. Сірки ми отримуємо дуже мало. Вона є в зеленому горошку, соєво-бобовій групі. Багато людей не дуже люблять ці продукти. Тому ми недоотримуємо сірку з їжі, що призводить до прискореного старіння, в’ялості шкіри.

Тургор шкіри залежить від якості колагенових волокон, а вони залежать від сірки. Те, що стосується кліщів – це демодекоз. 

Що таке штучний антибіотик?  Вчені намагалися підглянути, яким чином натуральні препарати діють на бактерії. Якісь натуральні препарати розщеплюють мембрану, якісь блокують ферменти, якісь – позбавляють бактерію репродукції. Всі антибіотики розділені на класи. Ми відтворили частково природні антибіотики. Дивилися, як діє часник, йод. Ми знаємо механізми, те, як природа бореться. Синтезували різні групи антибіотиків. Але природа мудріша, ніж ми з вами, тому бажано брати все, що продумала природа, у всякому разі, це безпечно для живого організму і згубно для вірусів і бактерій.

Шкіра не пропускає через себе крупномолекулярні жири. Тому 80% кремів через шкіру не проходять. Якби ця проблема була вирішена, то в медицині не було б внутрішньовенного та орального введення ліків. Все б мастили на шкіру. Навіщо потрібно було б знищувати бактерії шлунково-кишкового тракту? Ми б взяли антибіотик, намастили на всю поверхню шкіри з кремом, і все б опинилося всередині. Але нічого такого не відбувається. Шкіра через себе нічого не пропускає. Якщо нас опустити в повидло на дві години або в гній, то нічого не станеться. Ми будемо окремо, гній – окремо.

Якби шкіра мала всмоктувальний фактор, ми б поглинали, як губки, все, що є поганого. Шкіра має потужний бар’єр, який не пропускає нічого. Але, на жаль, пропускає токсичні речовини: ацетон, хлор.

Проти хімічних токсинів шкіра не пристосована, але природні токсини вона не пропускає. Це дуже добре. Тому, якщо хтось купався у воді, наловив бактерій, посидів на траві, зібрав все, що на траві було. Якщо шкіра не пошкоджена, то людина і грибком не захворіє, хоча буде повністю перебувати в грибковій атмосфері. А якщо є дрібні подряпини, цятки, ерозії, то тоді все проникає всередину.

Будьте здоровенькі!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *