Йоханна Будвіг: «Я відкрила ці ліки 60 років тому! Візьми домашній сир, кілька ложок… »

Доктор Йоханна Будвіг – видатна жінка-науковець, яка все свідоме життя займалася вивченням онкологічних захворювань, сумлінно намагалася розібратися в причинах виникнення раку і все ж відшукала заповітне джерело здоров’я …

Німецький фармаколог і дієтолог розробила просту дієту, яку багато сучасних онкологів вважають унікальною і вкрай ефективною. Виявилося, лляна олія і домашній сир – найкраща суміш для лікування раку!

Пропонуємо тобі приготувати органічні мюслі за рецептом Йоханни Будвіг, адже навіть здоровій людині така дієта принесе неоціненну користь!

Дієта при раку

Вивчаючи кров онкологічних хворих, Будвіг виявила присутність в ній патологічної жовто-зеленої субстанції. З’ясувавши, що ця речовина утворюється через нестачу в крові кисню, вона почала експериментальним шляхом підбирати дієту, яка б усунула патологію.

В ході роботи над вивченням раку і його лікуванням, доктор Будвіг з’ясувала, що кисень – наймогутніша зброя у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Розроблений Йоханною Будвіг протираковий протокол стимулює постачання організму киснем краще і швидше, ніж інші види лікування.

Вона стверджувала, що існує ряд жирних кислот, без яких клітини людського організму не можуть повноцінно дихати. До того ж, багато процесів в організмі сповільнюються через відсутність цих корисних жирних кислот.

Протираковий протокол Будвіг складається з двох етапів: перший етап – це лікування сумішшю сиру, лляного насіння і меду, а другий – дієта. Для приготування корисного засобу, що насичує киснем, тобі знадобиться 150 г очищеного сиру, 5 столових ложок лляної олії, 3 столові ложки перемеленого насіння льону і 1 ч. л. меду.

Приготування:

1. Домашній сир і лляну олію змішай вручну або за допомогою блендера. Повинна вийти однорідна, схожа на збиті вершки маса. Якщо ж олія не розчиняється, можеш додати кілька столових ложок молока.

2. Подрібни насіння льону в кавомолці та додай в отриману суміш сиру й олії. Важливо! Не купуй вже мелені насінини та не перемелюй їх заздалегідь. Для приготування цілющої суміші тобі знадобляться тільки свіжомелені насінини льону.

3. Додай у суміш 1 ч. л. меду і ретельно перемішай.

З’їдай цілющі мюслі за рецептом Будвіг відразу ж, адже готова суміш зберігається не довше, ніж 20 хвилин! Багато людей заготовляють суміш з вечора, щоб поставити її у холодильник, а вранці з’їдають. Так робити ні в якому разі не можна. Ніякого позитивного ефекту від такої суміші не чекай.

Друга частина протоколу Йоханни Будвіг – це дієта. Своїм пацієнтам доктор Будвіг рекомендувала ось що.

1. Утримайся від тваринних жирів в чистому вигляді.

2. Привчи себе не вживати цукор.

3. Випивай чашку теплого чаю тричі на день. Чаї із м’яти, пелюсток троянд і виноградний чай – відмінний вибір. Щоб підсолодити напій, можна використовувати трохи меду.

4. Відучи себе вживати в їжу масло і маргарин.

5. Скороти прийом лікарських препаратів до мінімуму.

6. Приймай харчові добавки з хлорофілом і пий зелені напої постійно.

7. Щодня вживай вітамін С, але не більше 5 г на добу.

8. Щодня приймай 1 ч. л. натуральної кокосової олії холодного віджиму.

9. Уникай соєвих продуктів, а столову сіль заміни на небілену морську.

Багато людей спробували вживати суміш Будвіг з профілактичною метою. І що ж вони помітили? Зникли багато хронічних захворювань, покращився стан здоров’я, з’явилася життєва енергія. Неодмінно спробуй приготувати мюслі за рецептом лікаря Йоханни Будвіг для себе і своїх рідних. Будь здоровим!

Не забудь поділитися цією корисною статтею з друзями в соціальних мережах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *