Імбирна вода: найкорисніший напій, який може спалити жир в області талії, спини і стегон

Сьогодні одна з основних турбот багатьох людей – це схуднення. Ви можете знайти безліч натуральних ліків, рекомендованих для зниження ваги, але більшість з них не такі ефективні, і ви не будете задоволені результатами.

Ми підготували для вас рецепт дуже ефективного способу для схуднення і поліпшення здоров’я. Цей рецепт не тільки допоможе вам скинути вагу, але і принесе багато користі для вашого здоров’я:

Протизапальний ефект

Запалення – це природна реакція організму для самозбереження тіла. Найчастіше джерелами є мікроби і бактерії, хімічні речовини. Вживання імбиру допомагає позбутися від запальних реакцій, а так само знизити рівень прояву алергій.

В рамках дослідження вдалося встановити, що при щоденному вживанні імбиру знижуються м’язові болі після інтенсивних тренувань.

Захист від окислювальних процесів

Функція імбиру як антиоксиданту виражається в запобіганні таких хвороб:

 • серцеві патології;
 • нейродегенеративні недуги;
 • ракові утворення;
 • симптоми старіння.

Всі антиоксиданти націлені на боротьбу з активними кисневими формами, що провокують окислювальні стреси і клітинне руйнування. Організм природним чином виробляє кисень і його форми, однак в наслідок вживання алкоголю, куріння, хронічних стресів та інших несприятливих чинників виробляється надмірно багато кисню. Прийом антиоксидантних продуктів, в тому числі і імбирної води, дозволяє запобігати згубним процесам окислення.

Також вчені виявили, що імбир сповільнює ниркову недостатність, гальмує розвиток пухлин і навіть може контролювати деякі види раку.

Стимуляція травної системи

Багато народів світу вживають імбир як харчовий продукт, щоб подбати про здоров’я травного тракту, полегшуючи шлункові розлади, нудоту.

Учені поки не змогли визначити ці властивості імбиру.

Нормалізація цукру в крові

Імбир може поліпшити цукровий вміст у крові у діабетиків. Також досліди доводять, що продукт позбавляє від проблем, обумовлених хронічним діабетом.

Зменшення рівня холестерину

Фахівцями проводилося дослідження і було встановлено, що імбир знижує маркери серцевих патологій, зокрема деактивізує аргінази, холестерин ЛПНЩ і тригліцеридів.

Активізує жироспалення

Вживання імбирної води допомагає в процесі схуднення, якщо дотримуватися правильного і здорового харчування, а також регулярно виконувати фізичні навантаження.

Вчені проводили дослідження і встановили, що імбир пригнічує ожиріння, а також прийом гарячого напою після їжі дає насичення і довше не викликає почуття голоду.

Гідратація

Це корисна властивість імбиру обумовлено його з’єднанням з водою. Підтримка водного балансу в організмі вкрай важлива, щоб відчувати себе фізично і морально здоровим.

Зі склянки води повинен починатися кожен день, щоб наситити організм живильною рідиною і включити всі системи органів в роботу. Можна вживати саме імбирну воду.

Рецепт імбирної води:

Інгредієнти:

 • кілька шматочків кореня імбиру (подрібнити)
 • трохи соку лимона (за бажанням)
 • 1,5 л води

Приготування імбирної води:

 1. Закип’ятіть воду і додайте імбир.
 2. Залиште суміш кипіти протягом п’ятнадцяти хвилин, а потім охолодіть її.
 3. Ви повинні процідити суміш у склянку. Тоді ви можете додати лимон, якщо хочете.
 4. Пийте один стакан вранці натщесерце, а другий – перед вечерею.

Вживання імбирної води або тертого кореня імбиру може поліпшити стан здоров’я. Більше того, дана лікарська рослина може бути використана для лікування багатьох проблем зі здоров’ям.

Перед включенням в раціон лікарських трав, обов’язково слід проконсультуватися у лікаря. За умови рекомендації цієї рослини фахівцями слід почати її використання з вживанням імбирної води і свіжого тертого кореня.

Будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *