6 причин виникнення зморшок, яких ми можемо уникати

Згідно з дослідженнями, виникненню зморшок сприяють і харчування, і вибір мила, і навіть щоденні звички. Якщо знати, як правильно обрати щоденний догляд, продукти і змінити звичний режим, можна відтягнути утворення зморшок і надовго зберегти свіжий вигляд обличчя.

І ми сподіваємося, що наш список допоможе нам стати переможцями в битві зі старінням.

Нестача сну призводить до зневоднення шкіри

Дослідження свідчать, що якщо ви пропустили хоча б одну повноцінну ніч сну чи постійно спите менш ніж 5 годин на добу, водний бар’єр знижується і захисні можливості шкіри знижуються. Гарний відпочинок — ключ до омолодження та росту нових клітин. Поставте його на чільне місце в житті — і надовго залишайтеся із сяючою шкірою.

Причиною появи зморшок є нестача антиоксидантів

Життєвоважливими елементами для красивої шкіри є вітаміни А, С, Е та калій. Радимо вам їсти більше овочів, особливо моркви, кабачка, помідорів і зелених листяних овочів. А ще корисно вживати оливкову олію.

Вживання червоного м’яса провокує виникнення зморшок на обличчі

Данські спеціалісти визначили, що жінки, котрі часто вживають червоне м’ясо, більш схильні до утворення зморшок на обличчі. А до того ж смажене м’ясо призводить ще й до діабету. Та рішення є: споживати менше смаженого м’яса, а обирати його варіант на парі та супи. Як і їсти більше фруктів.

Довготривалі гарячі ванни та жорстке мило також шкодять шкірі обличчя

Жорстке мило змінює pH-баланс шкіри, призводить до її почервоніння та сухості, і, відповідно, до передчасного старіння шкіри. Радимо замінити такі нещадні засоби на більш делікатні варіанти.

Монодієти пришвидшують процес старіння

Суть монодієти: виключити з раціону всі продукти, окрім одного. Так, в організмі порушується баланс жирів, вуглеводів та білків, що і знижує здатність шкіри до самовідновлення. Як свідчать дослідження, для здоров’я шкіри жінок необхідні вуглеводи, а чоловіків — білки.

Нестача білків не дає змоги клітинам шкіри самостійно відновлюватися

Знову ж таки, медики стверджують, що якщо ви сядете на жорстку дієту й організм не одержуватиме достатньої кількості білків, шкіра втратить еластичність й буде швидше вкриватися зморшками. Вона не зможе сама відновлюватися. Тут допоможе колагенове відновлення, проте воно не зрівняється із користю від природних білків.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *