Проковтнувши цей засіб – ви заснете майже миттєво, проспите всю ніч, а на ранок будете виспані!

Відсутність повноцінного сну змушує відчувати себе жахливо, особливо, якщо це відбувається щоночі. На щастя, є три компоненти, які утворюють приголомшливу «чудо суміш», що допомагає виспатися.

Необхідні інгредієнти:

1 столова ложка кокосового масла

¼ чайна ложка меду

1/8 чайної ложки морської солі

Ці три компоненти допомагають вашому тілу «висипатися» протягом всієї ночі. Ця суміш також знижує сплески гормонів стресу або кортизолу, які змушують вас прокидатися посеред ночі.

Як приготувати і використовувати суміш?

Вам потрібно взяти три інгредієнта.

1 – й варіант:

Змішайте кокосове масло і мед в мисці і додайте трохи морської солі. Потім змішайте всі інгредієнти. Візьміть суміш ложечкою і проковтнути. Потім запийте водою.

2 – й варіант:

Візьміть кокосове масло, окремо мед і запийте водою. Потім, ви можете додати морську сіль в невеликій склянці води і випити. Якщо ви прокинулися посеред ночі, візьміть суміш, і ви знову заснете, приблизно через півгодини або трохи раніше.

Чому ця суміш допомагає?

Масло кокоса живить енергією ваш організм протягом всієї ночі. Вживання його перед сном перешкоджає пробудженню через почуття голоду. Крім того, воно запобігає збільшенню рівня цукру в крові, що часто є причиною проблем зі сном.

Мед не призводить до збільшення рівня цукру в крові, але і допомагає вам краще заснути. Він живить головний мозок достатньою кількістю глікогену, що містяться в печінці. Коли не вистачає глікогену в печінці, надниркових залоз виділяють більше гормонів стресу, адреналіну і кортизолу. Висока кількість цих гормонів може призвести до проблем зі сном.

Сіль – ще один корисний інгредієнт, перш ніж відправитися в ліжко, вона також допомагає в зниженні рівня гормонів стресу. Цей інгредієнт допомагає виробленню енергії, що допомагає вашому організму «висипатися» протягом ночі. Адекватна кількість натрію в крові зменшує виділення адреналіну і кортизолу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *