7 ознак алергії на глютен, які всі ігнорують

Більшість людей, які страждають від непереносимості глютену, навіть не підозрюють про це, оскільки це дуже важко діагностувати. Близько 15% громадян США страждають від певного типу алергії на глютен  або, можливо, хворіють на целіакію. 

Нижче ми розповімо про 7 ознак, які допоможуть вам дізнатися, чи є у вас такі ознаки.
1. Фолікулярний кератоз
Фолікулярний кератоз, також відомий під назвою «гусяча шкіра», зазвичай з’являється на руках і задній стороні стегон. Він виникає через нестачу жирних кислот, в результаті чого глютен ушкоджує кишківник.

2. Постійні головні болі
Мігрені і постійні головні болі є ознакою того, що у вас алергія на глютен. Також вони можуть бути ознаками зневоднення і деяких інших порушень в організмі. Якщо ваші головні болі не припиняються, то вам слід негайно звернутися до лікаря.

3. Аутоімунні захворювання
У деяких випадках тиреоїдит Хашимото, ревматоїдний артрит, склеродермія, вовчак, виразковий коліт, розсіяний склероз і псоріаз пов’язані з алергією на глютен.

4. Регулярні проблеми з травленням
Здуття живота, гази, діарея і запори є одним з найбільш очевидних ознак. 

5. Запаморочення
Ще однією ознакою непереносимості глютену є запаморочення.

6. Хронічна втома
Іноді хронічна втома викликана чимось, що можна легко усунути, наприклад, зневодненням або чимось таким небезпечним, як ВІЛ. Якщо у вас хронічна втома, ви повинні звернутися до лікаря і дізнатися причину. Якщо після споживання їжі, яка містить глютен, ви відчуваєте втому, це може бути ознакою непереносимості.

7. Фіброміалгія
Багато людей з діагнозом фіброміалгії і хронічної втоми, насправді страждають від алергії на глютен, але не знають про це.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *