Правда про те, що насправді викликає целюліт і як його позбутися назавжди

Коли справа доходить до боротьби з целюлітом або його запобігання, багато жінок страждають. Є кілька речей про те, які причини целюліту має знати кожна жінка, але вам ніхто не каже про це. Існує багато помилок, які потрібно відсіяти та деяка корисна інформація.

Ось вони:

• Будь-хто може страждати від целюліту
Жінки страждають від целюліту більше, ніж чоловіки. Фактори, які сприяють виникненню целюліту, включають погане харчування, повільний метаболізм, гормональні зміни, відсутність фізичної активності, наднормальні жирові відкладення, зневоднення та багато інших.

• Це може бути спадковим
Целюліт може передаватися з покоління до покоління. Незалежно від того, як сильно ви намагаєтеся запобігти цьому, ви, швидше за все, отримаєте його, якщо хтось із вашої родини має його.

• Це може статися на будь-якій частині тіла.
Целюліт найчастіше виникає в місцях з найменшим рівнем циркуляції та руху. Ви можете виконувати зігріваючі шкіру вправи, щоб допомогти запобігти та зменшити його. Будьте послідовні!

• Це не обов’язково означає, що у вас надмірна вага.
Деякі вважають, що целюліт є результатом надмірної ваги, що не є правдою. Целюліт може виникнути з багатьох причин, які не мають нічого спільного з вагою.

• Існує більше одного типу.
Весь целюліт створюється не однаково, бувають різні форми. Жировий целюліт – апельсинова кірка. Набряковий целюліт викликається накопиченням рідини і виглядає як м’які сліди. Фіброзний твердий целюліт.

• Ви можете допомогти собі
Ви можете допомогти запобігти його шляхом урізання шкідливої, обробленої та штучної їжі, яка містить цукри, добавки та хімікати. Також слід уникати молочних продуктів, продуктів із високим вмістом жиру та цукру.

* Вправа перед використанням кремів для видалення целюліту
Розминайтеся, перш ніж застосовувати будь-які креми для видалення целюліту, щоб покращити їхній ефект.

• Інгредієнти, які допомагають у видаленні целюліту
Деякі креми для видалення целюліту містять азіатську центелу в якості ключового інгредієнта, яка допомагає відновити еластичність шкіри. Ще одним потужним інгредієнтом є гінкго білоба, яка ефективно окислює жирові клітини нижче поверхні шкіри та допомагає покращити кровообіг, зміцнюючи вени, тим самим допомагаючи позбутися целюліту.

* Очищення щіткою може допомогти
Ви можете очищати тіло щіткою на регулярній основі, щоб допомогти боротися з целюлітом. Дотримуйтесь у напрямку від вашого серця .

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *