Кожна людина має ракові клітини в організмі; ось, як запобігти утворенню пухлин

Це важливо!

Рак є одним із проблемних захворювань, з якими стикається сучасне суспільство. Це може статися будь-де по всьому тілу, коли клітина мутує. Ці ракові клітини починають поширювати клітини, що швидко ростуть, по всьому тілу. Всім відомо, що певні фактори навколишнього середовища, такі як куріння сигарет, можуть збільшити ризик раку, але навіть якщо ви ведете здоровий спосіб життя, все ще можна страждати від раку .

Це тому, що деякі гени можуть бути успадковані, що робить клітини набагато більш ймовірно мутованими. Хоча ви не можете контролювати свої гени, ви все одно можете контролювати фактори довкілля, які покращують деякі аспекти ваших генів.

Замість вступу в контакт з канцерогенними хімічними речовинами, які викликають активацію генів, що викликають рак, їжте продукти, які ініціюють гени, які пригнічують рак та утворення пухлин.

1. Шпинат
Дослідження японських дослідників також показало, що екстракти гліколіпідів шпинату мають протизапальну дію, яка запобігає пошкодженню клітин вільними радикалами та перетворення на ракові.

2. Капуста
Всі овочі в сімействі хрестоцвітих допомагають запобігти раку, але в капусті надзвичайно високий рівень поліфенолів, які є природними сполуками, що запобігають пошкодженню ДНК і початку мутування.

3. Брокколі
Як і капуста, броколі також є хрестоцвітим овочом, який захищає організм від пошкодження ДНК. Він також містить сульфорафан, який, як було показано, зменшує пухлини раку молочної залози, націлюючись та руйнуючи ракові стовбурові клітини.

4. Цвітна капуста
Декілька досліджень пов’язали споживання цвітної капусти з нижчими проявами раку, тому що вона містить фітонутрієнти, які допомагають активувати ферменти, що руйнують токсини, а знижена кількість токсинів призводить до меншої кількості ракових клітин.

5. Солодка картопля
Завдяки поєднанню різних сполук, дослідження показали, що екстракт солодкої картоплі може інгібувати ріст або розвиток ракових клітин у товстій та прямій кишці.

6. Гриби
Гриби містять сполуки, які роблять їх інгібіторами мітотичної кінази. Це означає, що вони зупиняють рак на клітинному рівні, запобігаючи копіюванню генетичної інформації раку нові клітини.

7. Чорниця
Чорниця містить багато різних типів сполук антоціанів, у тому числі дельфінідин, ціанідин, мальвідин і т.д. Ці антиоксиданти захищають клітини від раку.

8. Морські водорості
Майже всі різновиди морських водоростей містять фукоїдан, який є складним полісахаридом, який може змусити ракові клітини не шкодити організму.

9. Лимони
Лимони мають потужну фітохімічну речовину – лимонен, який був використаний для зменшення карцином до 80 відсотків у розмірі.

10. Малина
Майже всі ягоди є чудовим джерелом еллагової кислоти – речовина, яка зупиняє ріст раку .

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *