Оберіть найнерозумнішу людину на зображенні, та дізнайтеся дещо про себе

Кожну життєву ситуацію можна витлумачити зовсім по-різному, адже у всіх своя думка. Саме тому по деяких особливостях вашого мислення ми можемо сказати, який у вас характер. Виберіть чоловіка на зображенні, який на вашу думку чинить нерозумно. У цій загадці немає правильної чи неправильної відповіді, тому не переживайте.

Людина №1 і №4

Багато дадуть відповідь, що нерозумний або той, який знаходиться під №1, або під №4. Вони не здаються розумними, тому що вибрали, з логічної точки зору, невірні позиції на дереві.

Чоловік №1 виглядає спокійним. Він спостерігає за небезпекою, але не помічає того, що ж станеться в результаті.

Чоловік №4 або змушений відпиляти свій сук, або він намагається вчинити самогубство. З цього можна зробити висновок, що він усвідомлює все, що відбувається і те, що трапиться далі.

Якщо ви вибрали 1 або 4 осіб, то ви любите науку. Вона дозволяє вам по-новому бачити світ, суспільство, а також ви вірите, що саме вона допоможе вам змінити майбутнє.

Людина №2 або №3

З одного боку, вони підібрали для себе найкращі позиції, однак що вони роблять? Якщо судити з моральної точки зору, чоловіки чинять невірно. Через їх дії вони можуть отримати покарання.

Людина №1, на відміну від них, досить розумна, щоб нікому не шкодити, навіть з тим, що він, ймовірно, не розуміє усіх наслідків ситуації. А людина №4 наражає на небезпеку лише себе.

На їх фоні стає помітно, що чоловіки №2 і №3 скоюють злочини проти себе. Тому їм доведеться відповісти за свої вчинки перед судом. Вони свідомо намагаються нашкодити іншим і наслідки будуть серйозними. Людина №3, напевно, буде засуджена більш строго, бо на його совісті буде двоє людей.

Якщо ви вибираєте цих людей, значить ви підтримуєте моральну сферу життя і традиції. Нові наукові теорії вам не цікаві. Вам здається, що для їх розвитку потрібно більше часу і максимальна обережність, і “прогрес” у світі досить відносний.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *