Декілька горіхів, вода і трохи терпіння — справжній еліксир вічної молодості

Хто з нас не чув про неоціненну користь волоських горіхів? У них міститься велика кількість жирних кислот, білків та різних вітамінів, які так потрібні нашому організму. У багатьох регіонах навіть наслідують незвичайну традицію: якщо в сім’ї народилася дитина, у дворі будинку висаджують горіхове дерево — і своєрідний оберіг, і перевірені ліки в одному місці.

А чи можна примножити користь, що таїться у грецькому горіху? Виявляється тут нічого складного немає. Можна проростити волоський горіх у домашніх умовах, а в результаті отримати справжній еліксир молодості та краси!

Корисні властивості пророщених волоських горіхів

Всього через місяць вживання такої страви можна досягти разючих результатів. Ваш організм очиститься від шлаків, зміцниться нервова система, налагодиться робота імунної системи.

Через що відбуваються ці зміни? Весь секрет у тому, що в будь-якому насінні (зерновому, бобовому і т. д.) багато корисних речовин перебувають у стані спокою. Щоб запустити їхню роботу, нам потрібна волога. В цьому випадку особливі ферменти, що містяться в горіху, почнуть розпадатися на цукри та інші прості речовини. Саме тому ми іноді відчуваємо солодкуватий присмак у горіхах!

Завдяки такому нехитрому способу корисні речовини, що містяться в ядрах горіхів, легше засвоюються нашим організмом.

Щоб змусити горіхи працювати з максимальною віддачею, необхідно навчитися правильно їх пророщувати.

1. Підготуйте 0,5 кг нечищених волоських горіхів і залийте їх чистою холодною водою, щоб усі ядра покрилися. Заберіть ємність з горіхами на підвіконня та забудьте про них на 2 тижні. Воду бажано міняти за день.

2. Через 2 тижні наш горіховий еліксир молодості буде готовим! Щодня вам потрібно з’їдати по 3 ядерця: вранці та ввечері. Однієї такої заготівлі вистачає приблизно на тиждень. Однак, у такої страви є свої протипоказання: пророщені волоські горіхи не рекомендують вживати тим, у кого є захворювання підшлункової залози.

Пророщені ядра волоських горіхів можна накрити харчовою плівкою та зберігати в холодильнику протягом тижня. До кінця цього терміну можете почати готувати наступну партію горіхів, щоб омолодження та оздоровлення не переривався.Ось такий незвичайний рецепт із звичайних інгредієнтів допоможе вам залишатися бадьорим у будь-якому віці. Якщо ця стаття здалася вам цікавою, скоріше поділіться нею із друзями!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *