Розчин, який витягне з ніг всю біль. Перевірено, працює!

Я знайшла лікування, якому ніколи не зраджую, передає Ukr.Media.

Кілька років тому по ночах крутило і вивертало ноги- не знала, куди і як їх покласти. У підсумку- безсонні ночі, недосипання, втома і дратівливість. Адже ноги- наша опора на все життя. Але я знайшла для своїх ніжок лікування.

В таз або відро наливала 2-3 л теплої води, розчиняла господарське мило (туалетне не годиться!), щоб вода стала білою, як молоко. Додавала по жмені харчової соди і морської солі (підійде будь-яка), перемішувала до розчинення, додавала гарячої води з чайника, яку могла терпіти, ще раз розмішувала, додавала 10 крапель йоду. Опускала ноги в цей розчин по щиколотку на 15 хвилин- ні хвилиною більше, інакше почнеться зворотний процес!

За цей час розчин витягає з ніг всю біль. Ноги витирала рушником, змащувала кремом або лікувальною маззю (можна оливковою олією), массировала ступні, одягала вовняні шкарпетки і лягала спати. Розчин використовувала 3 рази, кожен раз підігріваючи до терпимої температури і додаючи ще по 10 крапель йоду, тримала ті ж 15 хвилин. Після 3 разів готувала свіжий розчин.

Зробіть 10-12 процедур (щодня), потім перерва, далі по самопочуттю. У кого проблеми з венами (варикоз і тромбофлебіт), розчин робіть не гарячим, а теплим.

Після першої процедури я спала спокійно, а після 10 процедур забула, як мої ноги дьоргало і вивертало. Мої ніжки сказали спасибі за таку турботу! Лікування я тепер проводжу іноді, коли потрібно. Мої трудівниці-дачниці теж користуються цим рецептом, всі задоволені»

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *