Це – рецепт моєї мами. У неї із зором були великі проблеми

Це – рецепт моєї мами. У неї із зором були великі проблеми. Коли вона лікувалася в одеській клініці очних захворювань в 60- роках, їй пощастило спостерігатися у академіка Філатова. Переписавши з інформаційної дошки його чудовий рецепт для тих, хто хоче зміцнити зір, вона потім користувалася постійно і з великим успіхом!

100 г соку алое, 500 г подрібнених ядер горіхів, 300 г меду і сік 3-4 лимонів добре перемішувала і їла по 1 десертній ложці 3 рази на день за 30 хвилин до їжі до тих пір, поки не настало помітне поліпшення. До речі, цей рецепт не тільки “загострює” зір, але і в принципі зміцнює організм.

ВАЖЛИВО! Алое має бути не молодше 2-3 років

Зріжте великі нижні і середні листки, залишаючи недоторканою верхівку рослини, а також 3-4 верхніх листа, вимийте кип’яченою водою, видаліть зубчики, розріжте листя на дрібні шматочки, розітріть і вичавіть сік через соковижималку або вдвічі складену марлю.

Академік Філатов радив промиті листя різати не відразу, а покласти їх на тарілку і поставити в холодильник на 10-12 днів. У клітинах алое в цих умовах відбувається утворення речовин, які отримали назву “Біогенні стимулятори”, які збуджують життєдіяльність клітин. Після цього листя знову миють і роблять все, що описано вище.

І останнє: пити сік або додавати його в домашні “ліки” дуже довго не варто – при цьому пригнічується перистальтика кишечника, подразнюється його слизова оболонка і може виникнути запалення.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *