Сумісність імен наречених: чи судилося вам бути разом усе життя

Щоб спільне життя в шлюбі було щасливим необхідно заздалегідь знати про те, чи судилося вам прожити разом все життя. І в першу чергу, сумісність можна визначити по іменах нареченого і нареченої.

Знайти другу половинку і створити міцну сім’ю не так складно, як зберегти любов на довгі роки. Якщо спільне життя не приносить вам щастя, можливо ви і ваша кохана людина просто не підходите один одному. Щоб переконатися в сумісності заздалегідь можна звернутися за допомогою до астрології. Як виявилося, що ви і ваш обранець можуть бути сумісні не тільки по іменах, а й по Знаку Зодіаку.

Коли двоє закоханих вирішують створити свій союз, вони не думають про те, що в майбутньому у них піде щось не так. Однак з часом багато пар розпадаються, і причин цьому може бути дуже багато: різні характери, згасання почуттів, зрада одного з подружжя або ж любовна несумісність. Щоб не помилитися з вибором супутника життя, необхідно приділити особливу увагу сумісності ваших імен.

Таблиця сумісності імен
Вже доведено, що від імені залежить наша подальша доля. Воно визначає наше майбутнє, і завдяки йому ми можемо дізнатися, в яких сферах життя нас чекає успіх, а де нам доведеться потерпіти невдачі. Це стосується і любовної сфери. Можливо ви і ваша друга половинка просто не створені одне для одного. Завдяки таблиці сумісності імен ви дізнаєтеся про це прямо зараз.

Для початку початку необхідно дізнатися число вашого імені. Кожній букві відповідає певне число:

1 – А, І, С;
2 – Б, Й, Т, И;
3 – В, К, У, Ь;
4 – Г, Л, Ф, Ї;
5 – Д, М, Х, Ю;

6 – Е, Н, Ц, Я;
7 – Є, О, Ч;
8 – Ж, П, Ш;
9 – З, Р, Щ.

Для прикладу, ми розрахуємо сумісність імен Віра і Максим: Спираючись на таблицю, ми можемо вирахувати число двох імен таким чином:

Віра – В = 3 + І= 1 + Р = 9 + А = 1, сума чисел дорівнює 14. Максим: М = 5 + А = 1 + К = 3 + С = 1 + И = 2 + М = 5, сума чисел дорівнює 17. Ми отримали два числа: 14 і 17.

Так як отримані числа повинні знаходитися на відрізку від 1 до 9, необхідно підсумувати складові кожного числа. Наприклад: 14 це 1 + 4 = 5, а 17 це 1 + 7 = 8. У підсумку ми отримали для Віри – 5, а для Максима – 8.

Тепер порахуємо сумісність, складемо ці числа: 5 + 8 = 13

Суму отриманих чисел (13) також потрібно скоротити до однозначних, виходить число 13 це 1 + 3 = 4. Число сумісності Віри і Максима 4. За допомогою отриманого числа ви зможете дізнатися сумісність ваших імен.

Любовна сумісність імен
Якщо ви вже вирахували число вашої сумісності, настала пора дізнатися про те, чи зможете ви і ваша кохана людина створити міцну сім’ю.

1 – в нумерології одиниця є найсильнішим числом. Вона символізує початок, спокій. Якщо в ході розрахунків ви отримали число 1, значить ви і ваш коханий ідеально підходите один одному. Спільне життя з коханою людиною буде приносити вам лише задоволення, і навіть дрібні сварки не зможуть розгойдати ваш любовний човен. Ваш союз завжди буде міцним.

2 – двійка вважається символом добра і миролюбства. Це означає, що у вашій родині завжди пануватиме гармонія і взаєморозуміння, а конфлікти у вашому домі будуть всього лише неприємною рідкістю. У будь-який момент ви зможете покластися на кохану людину, а він, у свою чергу, завжди надасть вам підтримку. Згодом ви зможете створити міцну сім’ю, де не буде місця розбіжностям і нерозумінню. Таку пару можна назвати ідеальною.

3 – згідно з нумерологією, трійка – нестабільне число. Спочатку відносини коханих можуть розвиватися стрімко, але вже після весілля все може кардинально зміниться. Сильні почуття можуть ослабнути під вантажем побуту і сталості, а через це у одного з подружжя може виникнути бажання внести новизну в особисте життя. За цієї причини, пари, чиїм числом любові є 3, часто з’ясовують відносини, підозрюють один одного в подружніх зрадах або зовсім розходяться. Однак не варто засмучуватися заздалегідь, можливо, ваша любов зможе впоратися з будь-якими перешкодами.

4 – це число не обіцяє вам довгих романтичних стосунків і щасливого спільного життя. Ви завжди будете відчувати до коханого фізичний потяг, але ось любов у вашому серці згасне дуже швидко. Протягом довго часу ви будете усвідомлювати той факт, що ви і ваша кохана людина абсолютно різні люди. Ймовірно в такому шлюбі конфлікти стануть виникати дуже часто, а подружжя може втратити інтерес один до одного.

5 – символ свободи і мінливості. Якщо п’ятірка є вашим загальним числом, значить у вашій парі одного з подружжя може часто тягнути «на сторону». Можливо ви помітите це не відразу, але з часом підозри в невірності обранця будуть виникати дуже часто. Існує ймовірність, що і ви захочете випробувати нові відчуття з іншим партнером. Через це конфлікти на грунті зрад відбуватимуться часто, і можуть спричинити за собою неприємні наслідки, аж до розлучення.

6 – в нумерології це число означає, що ваші стосунки будуть тривалими і нестабільними. Можливо, спочатку спільне життя доставить вам масу незручностей. Однак, з часом, ви зможете звикнути до недоліків і звичок один одного, і саме з цього моменту у вашій родині запанує гармонія. Ви навчитеся розуміти один одного з пів слова, що позбавить вас від зайвих розбіжностей. Ймовірно, що в кінцевому підсумку ваші стосунки більше будуть схожі на партнерські, ніж на подружні, але ви зможете змиритися з цим.

7 – в любовних відносинах число 7 вважається найбільш несприятливим. Навіть якщо спочатку ваші стосунки будуть наповнені любов’ю і пpиcтрастю, в кінцевому підсумку від ваших почуттів може нічого не залишитися. У шлюбі ваше життя буде наповнене швидше побутовими проблемами, через що у вас складеться досить неприємні враження про сімейне життя.

Однак якщо вам вдасться пережити цей важкий період, то ваш шлюб триватиме дуже довго, а, можливо і все життя. Незважаючи на те, що сварки і непорозуміння можуть виникати частіше, ніж хотілося б.

8 – число, що символізує постійність, віщує сімейним парам нуднe і повсякденне життя. Вам буде здаватися, що ви постійно рухаєтеся по колу, так як ваші очікування від спільного життя з коханою людиною не будуть виправдані. Проблеми, сварки і розбіжності можуть виникати постійно, а ось нових і приємних відчуттів буде мало. Згодом така пара може прийти до єдиного висновку, що вони просто не створені одне для одного.

Однак не варто приймати поспішних рішень. Можливо, з роками, ви зможете звикнути до стабільного сімейного життя і побутових проблем, і знайдете справжнє сімейне щастя.

9 – сприятливе число сумісності. Воно має позитивний вплив на особисте життя, сприяючи стрімкому розвитку стосунків. У такому шлюбі буде завжди присутнє кохання і взаєморозуміння, а також новизна відчуттів. Це означає, що навіть через багато років подружжя буде мати одне до одного повагу і теплі почуття, які зможуть подолати будь-які перешкоди.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *