3найома Медсестра відкрила таємницю, як позбутися кісточки на нозі.Це працює

У шкільні роки, десь на уроці біології, коли ми вивчали генетичні захворювання, вчителька навела приклад — кісточку на нозі. Мені було страшенно соромно і жахливо. Кісточка збільшена, негарна і хвороблива, передається по жіночій лінії. Так казала вчителька. Тож якщо у бабусі чи мами воно є, то, певне, є і у вас.

Скільки пам’ятаю маму, вона завжди мучилась з тією кісточкою. Не дивно, бо працювала 30 років операційною медсестрою, робота не з легких і далеко не сидячих. Вчителька продовжувала описувати хворобу, а я згадала мамині ноги й мало не розплакалась на уроці, бо не хотіла такі, як у неї.

Але вихід є.

Як позбутись кісточки на нозі

Вчителька мала рацію лише частково. Це справді спадковість, але щодо форми стопи, деформацій і зростання кісточки. Але якщо правильно доглядати за ногами, носити правильне взуття, не навантажувати їх, стежити за вагою і температурою тіла, то все може бути чудово.

Інколи мене болить та кісточки, вона трохи збільшена, хоча далеко не така, як у мами. Це тому, що я носила тісне взуття в дитинстві. Я сказала мамі про біль і вона сказала, що робити. Так роблять усі її медсестри-знайомі, в яких така ж проблема.

Тобі знадобиться:

  • масляний розчин для місцевого застосування «Хлорофіліпт»
  • «Димексид»
  • вата для компресу
  • шприц 5 мл
  • посудина для приготування розчину

Застосування

1. Візьми шприц і набери 3 кубики масляного розчину «Хлорофіліпт». Вилий рідину в посудину.

2. Далі набери 1 кубик «Димексиду» і змішай препарат з «Хлорофіліптом».

3. Нанеси лікувальну суміш на ватний тампон і приклади до кісточки на 15 хвидин.

4. Повторюйте компрес зранку і ввечері.

Якщо у вас ці проблеми, то вам точно варто це спробувати! Навіть після першого вечірнього застосування, вже зранку буде легше! Протизапальні препарати зроблять свою справу.

А як ви боретесь із такою проблемою?

Редакція сайту вдячна Вам за те, що читаєте нас! Ми стараємося зробити наш вміст, максимально корисним для Вас!

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *