Доведено, що зло старить мозок – Будь добрим, ти станеш кращим, набагато кращим

Неврологи попереджають нас, що брак емпатії, ворожість і недовіра до інших, які проявляються в молодості, зменшують когнітивні здібності, і з часом ситуація погіршується.

Дослідження проводилося Женевським університетом на 3000 людей, яким на початку дослідження було в середньому 25 років.

Початкова анкета виявила риси особистості пацієнтів, які періодично переоцінювали.

Через чверть століття учасники дослідження були протестовані, щоб визначити їхні когнітивні здібності, зокрема міркування та пам’ять.

Дослідження прийшло до висновку, що все, що становить так званий «поганий характер» у віці юності (імпульсивність, агресія, ворожість, відсутність емпатії та довіри до інших), пошкодило мозкові здібності, знизилася професійна продуктивність, а також була депресія. Важливими елементами були труднощі з керуванням стресом, проблеми з самоконтролем і адаптацією.

Було також помічено, що вплив на здібності мозку є довгостроковим і з часом ситуація стає ще більш серйозною, оскільки людина досягає віку.

За словами дослідників, « це свідчить про те, що втручання, спрямовані на сприяння позитивній соціальній взаємодії підлітків і молодих людей, можуть допомогти зменшити ризик зниження когнітивних здібностей у старшому віці »

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *