Кашель проходить за вечір! Комnрес від сuльного kашлю

Як відомо, мед має властивості, які допомагають лікувати багато захворювань, не вдаючись до використання традиційних лікарських засобів.

Найбільш часто він застосовується для лікування запальних і просто простудних захворювань органів дихання. Даний пост торкнеться питання, як проводити лікування дитини медовим коржем і як його зробити.

Суть такого лікування полягає в прикладанні на область грудної клітини, де знаходяться легені, густих мас основою яких є натуральний мед, що досить сильно вгамовує кашель.

Рецепт компресу від сильного кашлю.

Для цього знадобиться:

1 ст. л. меду;

1 ст. л. сухої гірчиці;

1 ст. л. оцту;

1 ст. л. соняшникової олії;

борошно (стільки, щоб можна було ліпити).

застосування:

1. Робиться все дуже просто і швидко: береться мед, якого потрібно зовсім небагато.

2. Потім потрібна мука: замішуємо мед з борошном так, щоб коржик не розсипався, а був в’язким (практично не повинен липнути до рук), можна плюс до всього додавати рослинну олію;

3. Далі кладемо наш обвалений в борошні корж на серветку (або можна загорнути в марлю);

4. Після цього все це кріпитися за допомогою пластиру під маєчку (природно наш коржик не повинен потрапляти на область серця!)

5. Вся це справа на 2-3 години – краще коли дитина спить. Буде сильно потіти – тому під неї щось потрібно покласти і потім переодягнути.

Корж на грудях або спинці кладуть під пеленочку (тільки не целофан !!!), потрібно туго обмотати вовняним шарфом і т. п. На всю ніч.

Для дорослих медовий коржик застосовують теж, але для кращого ефекту радять додавати ще гірчицю.

Протипоказано робити тим, у кого алергія на мед!Поділись з друзями…

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *