7 проблем, з якими банани справляються краще всяких таблеток

Виявилося, що існують проблеми, які банани вирішують краще, ніж таблетки.

Банани — це фрукти, які повинні бути включені в дієту кожного. Вони насичені натуральними цукрами і великою кількістю клітковини, яка забезпечує наш організм енергією. Незважаючи на їх калорійність, було доведено, що банани допомагають справлятися з низкою проблем.

Якщо ви не вірите мені — спробуйте їсти банани і відчуєте себе набагато краще. Банани — улюблені фрукти безлічі людей. Однак більшість людей і не знає, що бананами можна замінити таблетки.

Таблетки міцно увійшли в наше життя, але викиньте їх і замініть на банани.

  1. Гіпертонія. Безлічі людей, які страждають від гіпертонії, не вистачає калію. Солей ж, навпаки, в їх організмі міститься з надлишком. Калій пов’язує солі і видаляє їх з організму. Так що їжте насичені калієм банани і знижуйте свій тиск.
  2. Зниження рівня стресу. Банан по праву вважається кращим «антистресовим» фруктом. Він містить необхідні вітаміни і мікроелементи, що впливають на обмін речовин, який також пов’язаний з рівнем стресу в організмі.
  3. Поліпшення зору. Банани містять вітамін А, який має велике значення для здоров’я очей. Нашому тілу потрібна певна кількість вітаміну А в день, щоб знизити ризик розвитку курячої сліпоти. Жінкам потрібно 700 мікрограмів щодня, а чоловікам — близько 900.
  4. Запори і метеоризм. Банани містять таку речовину, як пектин, який відповідає за видалення важких металів і інших токсинів з тіла. Банани — відмінний пробіотик, стимулюючий процес травлення. Вони також зменшують газоутворення і діють як м’яке проносне.
  5. Допомога при ПМС.  Банани містять вітамін B6, який справляє позитивний вплив на рівень цукру і дозволяє знизити негативні симптоми ПМС. Цей вітамін допомагає при здутті живота і зменшує дратівливі зміни настрою.
  6. Депресія.  Банани містять триптофан, який збільшує вироблення гормону серотоніну. Хоча банани не допоможуть впоратися з серйозною тугою, з’їдаючи по два фрукта в день, ви позбудетеся від легкого смутку.
  7. Втрата ваги.  Банани — дуже смачні солодкі фрукти і при цьому можуть бути легко включені в будь-яку дієту. У бананах міститься багато водорозчинної клітковини. Коли волокна потрапляють в травний акт, вони вбирають воду і уповільнюють травлення, а, значить, ви відчуваєте себе ситим довше.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *