Натуральні засоби для зниження температури. Не поспішайте бігти в аптеку за таблетками.

Сезон захворюваності розпочався і найпоширенішим симптомом хвороби є підняття високої температури. Якщо у людини підвищена температура,  це означає що організм бореться з інфекцією. Знижувати температуру треба починати якщо вона вище 38,5 – 39 градусів.

Рекомендуємо знизити температуру безпечними і натуральними засобами:Обтирання.

Змочивши рушник холодною водою починайте обтирання з лоба і закінчуючи нижніми кінцівками. Протипоказано обтирання при судомах, вадах серця та якщо холодні кінцівки.

Рясне  питво.

Перед збиванням високої температури медикаментозними препаратами слід охолодити тіло. Вживайте багато теплої, не гарячої рідини. Це допоможе нормалізувати водний баланс й захистить організм від зневоднення.

Використання клізми.

Процедура не дуже приємна, але ефективна. Знизить температуру та очистить кишківник. Клізма має бути теплою, якщо зробити прохолодну клізму, може статися спазм судин. Забороняється робити при судомах, вадах серця, ознобі, холодних кінцівках.

Природні жарознижувальні.

Під час захворювань, які супроводжуються підвищенням температури, лікарі радять вживати багато рідини з великим вмістом вітаміну С. До них відносяться – чай з малиною, лимоном, узвар із шипшини, журавлиний морс.

Лікарі не радять різко знижувати температуру, бо це великий стрес для організму. Показником ефективності є зниження температури на кілька градусів.

Якщо вищевказане не допомагає вам збити температуру, викликайте швидку допомогу, або проконсультуйтесь з сімейним лікарем, який вам призначить адекватне лікування.

Будь – яке самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями…

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *