Відомий лікар просить всіх припинити готувати на соняшниковій олії

Гаряча олія – чиста отрута, якою ми годуємо свій організм. Доктор Асім Малхотра, відомий британський кардіолог, опублікував цікаві дослідження на цю тему.

Ожиріння, хвороби серця, діабет другого типу і рак – така розплата за любов до смаженої їжі! Токсичні альдегіди виділяються в їжу при нагріванні соняшникової, кукурудзяної та інших рослинних олій. Вершкове масло і тваринні жири набагато безпечніші для здоров’я, як виявилося! Також варто користуватися оливковою олією.

Шкода соняшникової олії

Вживання в їжу токсичних альдегідів або вдихання цих отруйних сполук призводить до підвищеного ризику розвитку раку і різних серцевих захворювань. Мабуть, найкраще, що можна зробити для свого здоров’я, – відмовитися від соняшникової олії і перейти на вершкове масло або оливкову олію. Також можна спробувати користуватися звичайним пергаментом для випічки . Виріж круг з пергаменту і застели ним сковороду, так ти зможеш посмажити котлети, м’ясо, рибу і сирники без краплі олії!

Смак олії часто перебиває натуральний смак продуктів, які ти готуєш. Відмовившись від соняшникової олії, ти відкриєш для себе знайомі страви знову … Їжа без олії містить в рази менше калорій, а це важливо для всіх, хто хоче схуднути.

Дослідження різних вчених іноді суперечливі і викликають певні сумніви. Але у випадку з олією вони, мабуть, мають рацію …

Поділися з друзями інформацією, здатною змінити їхнє самопочуття і зміцнити здоров’я!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *