Простий тест для визначення емоційного стану

У нашому світі психологічна грамотність все більше набуває популярності.

На Заході візит до психолога вважається нормою, а на пострадянському просторі психологів дуже часто плутають з психіатрами. Правда, не усім легко справлятися з власними почуттями та емоціями. Варто лиш краще пізнати себе. 

Потрібно просто витратити на це час, щоб прислухатися до своїх думок і навчитися краще себе розуміти.

Оцінка характеру

Для вас ми підготували цікавий тест для самопізнання. Просто закрийте очі та зосередьтеся на декілька хвилин на собі. Після цього відкрийте очі та оберіть кота, який одразу звернув вашу увагу. 

Перший кіт

Найсильнішою рисою вашої особистості є вміння дружити. Ви дійсно щирий та відданий друг, якого знайти в сучасному світі дуже важко. Однак у вас можуть виникати труднощі лише тоді, коли ви залежите від думки іншої людини. Не намагайтеся сподобатися комусь, а думайте про себе.  

Другий кіт

Це відповідальні та самодостатні люди, які чіткі та стійкі, вони обожнюють справедливість та відповідальність й рідко підпускають до себе людей, які нестабільні та байдужі до інших.  Хоча ви стресостійкі, однак деякі слова вас можуть образити.

Третій кіт 

Цей котик приваблює тих, хто любить привертати до себе увагу. Вас обожнює оточення, а ще ви дійсно вмієте насолоджуватися життям. Правда, інколи слід бути більш серйозними та не втрачати голову. 

Четвертий кіт

Хоча ці люди і люблять інколи нашкодити, у них дійсно добре серце. Ці особистості інколи можуть проявляти зарозумілість, адже знають собі ціну. Але близькі люди знають, що ви добрі і завжди прийдете на допомогу. Правда, інколи ви буваєте занадто різкими.

П’ята киця

Ти відрізняєшся багатим внутрішнім світом, що робить з тебе досить хорошого співрозмовника. Попри це, тривале перебування з людьми може тебе втомлювати. Тобі інколи слід побути наодинці, щоб знову набратися енергії. 

Шостий кіт

Ці люди дуже кмітливі й з легкістю знаходять вихід з різних ситуацій. Це природжені підприємці, адже саме вони  складають довгі, але дієві схеми для майбутніх цілей. Але у цьому поспіху не забувайте й про себе і власні потреби.

Сьомий кіт

Це люди, які просто не можуть змиритися з тупістю, вони інтелектуали та завжди розвиваються. Їм цікаво проводити час з людьми, з якими можна спілкуватися на високі теми, а до інших ви проявляєте нотки снобізму з людьми. Просто будьте добрішими.

Восьмий котик

Цього кота обирають люди, які люблять теплоту та затишок, тому оточують себе лише хорошими людьми. А ще вони й самі часто проявляють турботу до інших. Однак іноді вам не вистачає ініціативності. 

А якого кота обрали ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *