Ладан, святий дар – Ось як він може видалити пухлини та відновити наше здоров’я

Ладан, пов’язаний зі святими, — це рослина, що походить із Тропічної Африки та Аравії, використовувалася з давніх часів і в терапевтичних цілях. У лікувальних цілях використовують ароматну клейку смолу, витягнуту зі стебла чагарнику (гумірезін). Пахощі, які вважаються королівським даром, мають велику цілющу силу. Дим і зерна ладану лікують нервові хвороби, застуду, проганяють душевні труднощі.

Найефективніший спосіб отримати користь від цілющої сили цієї священної рослини – використовувати олію ладану. Його добувають з дерев ладану, наукова назва якого Boswellia Carteri.

Ця олія є справжнім еліксиром, що містить антиоксиданти, які допомагають знищити ракові клітини, пов’язані з раком яєчників, мозку, грудей, товстої кишки, шлунка, підшлункової залози та простати. Його здатність боротися з раком підтверджується результатами дослідження, проведеного Університетом Лестера (Велика Британія), яке продемонструвало, що Акба (ацетил-11-кето-бета-босвелієва кислота), хімічна сполука зі смоли, знищує ракові клітини, не впливаючи на здорові клітини.

«Рак виникає, коли пошкоджується ДНК. Схоже, що ладан виконує функцію скидання, закриває ядро, яке модифікує ці коди ДНК», — говорить імунолог Махмуд Сухейл, який рекомендує ладан для лікування багатьох форм раку.

Серед інших основних властивостей олії ладану ми згадуємо відхаркувальну, болезаспокійливу, антисептичну, протизапальну, антидепресивну, заспокійливу та седативну.

Ось інші переваги олії ладану:

1. Допомагає при тривозі

Олія ладану має седативну дію і викликає відчуття спокою та душевного розслаблення. Це природним чином заспокоює вас і може зменшити тривогу, гнів і стрес.

2. Зміцнює імунну систему

Антисептичні властивості ладану роблять його ідеальним для підтримки сильної імунної системи.

3. Це найкраща альтернатива наркотикам

Дослідження показало, що олія ладану є найбезпечнішою альтернативою наркотикам. У цьому дослідженні у 60% пацієнтів спостерігалося покращення.

4. Запобігає безсонню

Олія ладану, додана в дифузор перед сном, допоможе вам спати як дитина. Пахощі уповільнюють дихання і знижують нервову напругу.

5. Заспокоює біль у суглобах

Ладан містить протизапальні речовини, зменшує біль у суглобах або м’язах, пов’язану з такими захворюваннями, як артрит або остеоартрит. Щоб полегшити біль при артриті, змішайте олію ладану з олією-носієм і масажуйте проблемні зони як протягом дня, так і перед сном.

Щоб повною мірою скористатися властивостями цього дива природи, випийте склянку води, в яку попередньо капніть 3 краплі олії ладану.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *