Моя мама завжди змочує віник розчином солі, щоб очистити будинок і вимести геть хвороби, невдачі та плітки. І це дійсно працює

Захистити свій будинок від неприємностей, прогнати хвороби і не допустити в нього людей, які бажають зла, можна своїми силами. Завдяки перевіреним обрядам кожен зможе провести чистку свого житла, позбувшись від пліток, невдач і навіть захворювань. Експерти радять відповідально підійти до очищення енергетики свого житлового простору, щоб у домі не залишалося місця негативу.

Як очистити будинок від хвороб

Справитися з цим допоможуть не тільки комплексне прибирання та дотримання гігієни. За допомогою простого, але дієвого обряду вийде впоратися з хворобами, в тому числі насланими недоброзичливцями. Для цього потрібно взяти віник, змочити його в соляному розчині, висушити і обмести ним весь будинок, не пропускаючи жодного куточка. Під час підмітання читають слова:

«Хвороби з дому вимітаю, з кожного куточка зло видворяю. Хто б заразу в будинок не приніс – від усього позбудуся. Хата моя – фортеця моя, мій дім – сила моя. Так тому і бути”.

Все сміття складають в окремий пакет і виносять подалі з дому, а віник ретельно промивають проточною водою і залишають сохнути. Після цього на нього пов’язують червону і зелену стрічки, ставлять до дверей догори прутами і промовляють:

«Не бувати в моєму домі хворобам, не ходити нікому з сім’ї хворим».

Очищення будинку від пліток

Справитися зі злими язиками можна за допомогою замка. Його кладуть в сіль на добу відкритим разом з ключем. Потім замок виймають, очищають від солі і закривають на ручці вхідних дверей або вішають на гвоздик над входом в будинок. Замок замикають, примовляючи:

«Замком погані язики замикаю, пощади не знаю. Хто в мій будинок з плітками прийде, той сам від них постраждає. Хто про мене і мою сім’ю чутки поширювати стане, той сам від свого язика злого впаде».

Ключ викидають, а замок залишають висіти, щоб він оберігав будинок і сім’ю від злих язиків і пліток.

Справитися з людьми, які не знають про такт, допоможе і звичайна сіль. Її розсипають перед входом в будинок, примовляючи:

«Не солодкі промови – не медом уста пригощати. На кожне слово зле – пуд солі».

Обряд від невдач в будинку

Вимести невдачі і впоратися з труднощами допоможуть слова, які читають під час ретельного прибирання приміщень. Для цього на воду промовляють:

«Чиста вода не тільки обличчя умиває. Кожен куточок промию – невдачі на білий світ вимию, з дому виведу».

Брудну воду обов’язково вихлюпують за поріг або змивають в каналізацію зі словами:

«Невдач в моєму будинку не буде, щастя не убуде».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *