Натуральний рецепт – Капустяний сік – Натуральний і ефективний засіб від ревматичного болю, шлунка або швидкої втрати ваги

Безсумнівно, капуста є одним із найкорисніших і найдоступніших продуктів харчування, і якби ми дійсно знали про харчову та лікувальну цінність цього овоча, ми всі вирішували б їсти його частіше.

Капустяний сік – справжній еліксир для тих, хто хоче схуднути, для лікування гастриту та виразки, для полегшення ревматичних болів і, що не менш важливо, для детоксикації всього організму.

Капустяний сік – засіб для схуднення

За допомогою електричної або фруктової соковижималки в домашніх умовах можна отримати капустяний сік. На склянку соку потрібна одна капуста.

Цей курс схуднення триває 2 тижні , тому буде використано кілька качанів капусти залежно від бажаного результату.

Протягом цього 2-тижневого інтервалу випивайте 3-4 склянки капустяного соку на день перед їжею. Щоб отримати максимум вітамінів і корисних речовин, пийте сік відразу після приготування.

Можна вживати будь-яку здорову їжу. Рекомендуються цільнозернові продукти, насіння, овочі та фрукти, оливки, горіхи, нежирне м’ясо та риба.

Для досягнення оптимальних результатів не вживайте солодощі, тютюн, алкоголь та інші шкідливі продукти.

Капустяний сік – при виразці або гастриті

Цей сік є стародавнім засобом від болю в шлунку, який сьогодні популяризується у всьому світі природної медицини. Листя містять амінокислоту глутамін, яка має роль стимуляції процесу регенерації клітин, які захищають тонкий кишечник і шлунок.

Це чудовий природний засіб від виразки або гастриту: ви можете пити склянку соку 4 рази на день (загалом 1 л на день), поки симптоми не покращаться.

Обережно! Не більше 1 місяця!

Капустяний сік – при ревматичних болях

Листя капусти, прикладені до уражених ревматизмом місць у вигляді компресу на 2 години, як диво знімають біль. Це пов’язано з протизапальними властивостями капустяного листа: він допомагає відновити рухливість суглобів.

Капусту також можна використовувати у вигляді компресів, але також можна використовувати у вигляді соку при ревматичних болях. Одночасно із зовнішнім лікуванням рекомендується вживати одну-дві склянки соку на день протягом 40 днів.

Робиться перерва тривалістю 2 тижні, після чого лікування можна відновити. Для зміцнення організму його можна поєднувати з морквяним соком.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *