Як я чищу мікрохвильовку за 2 хвилини. Як новенька – ні бруду, ні запаху

Розповідаю, як я чищу свою мікрохвильовку буквально за пару хвилин. Спосіб дуже легкий, але при цьому найефективніший з усіх, що я пробувала. А перепробувала я чимало, повірте!

Отже, нам знадобиться звичайнісінька тарілка для супу. Наливаємо в неї трохи води, приблизно на 1/3 заповнюємо тарілку і додаємо 3-5 кружечків лимона. Я ріжу для цих цілей лимон не дуже тонко, кружечки у мене зазвичай товщиною 7-10 мм.

Тепер поміщаємо тарілку з водою і лимонами в мікрохвильовку і вмикаємо її на 2 хвилини. Якщо забруднень багато, то можна включити довше – приблизно на 3 хвилини.

Після беремо губку і жорсткою її стороною протираємо мікрохвильовку. Потім просто витираємо все звичайною ганчіркою і залишаємо мікрохвильовку з відчиненими дверцятами ненадовго, щоб вона повністю висохла.

Все забруднення дуже легко видаляються, і після такого чищення мікрохвильова піч виглядає як новенька.

Так само зникає неприємний запах, який зазвичай присутній в мікрохвильовках. Лимон виступає в якості ароматизатора. Ось такий у мене спосіб.

Пишіть в коментарях, як ви чистите мікрохвильовки і рятуєтеся від неприємного запаху в них. Мені та іншим читачам буде цікаво дізнатися.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *