Саме через ці чоловічі звички, може зруйнуватись навіть найміцніша сім’я

Практично кожен чоловік шукає собі дружину без шкідливих звичок і щоб вона приймала його таким, яким він є. Ми часто помиляємося, коли виставляємо напоказ свої, м’яко кажучи, погані звички та думаємо, що їх будуть приймати та прощати нам все життя.

Дуже часто саме через побутові звички розпадаються сім’ї. Ми вирішили розповісти вам про шкідливі звички чоловіків, які підштовхують  їх дружин до розлучення:

1. Занадто багато грає у відеоігри

Багато чоловіків вбивають час, просиджуючи в інтернеті та граючи у всякі онлайн-ігри. Як показує статистика, найбільша кількість розлучень відбувається саме через це. Жінка не для того виходить заміж, щоб обслуговувати свого чоловічка поки той годинами деградує в віртуальному світі танчиків та монстрів.

2. Не стежить за собою

Кожній жінці хочеться бачити охайного, елегантного і сексуального чоловіка, поруч з яким вона буде відчувати себе королевою. Багато чоловіків помиляються, думаючи, що добре повинна виглядати лише жінка, а йому можна роками ходити в одних черевиках, не голитися і відрощувати пивне пузо. Згодом при такій поведінці партнерка просто сексуально охолоне, а в гіршому випадку подасть на розлучення.

3. Без мами нічого не вирішує

Коли дівчина виходить заміж, вона мріє бути не тільки коханою, а й господинею. Жодній жінці не сподобається, що її чоловік у всьому слухається свою матусю і нічого без неї не може вирішити. Подібні безхарактерні «мамині синочки» ризикують зрештою позбутися своєї «другої половинки».

4. Сидить без роботи

Якій жінці сподобається, що її чоловік тижнями сидить вдома і не працює, постійно розповідаючи, що він знаходиться в пошуках роботи? Звичайно, якщо дружина працює, то вона може потерпіти непрацюючого чоловіка, але лише певний період. Однак рано чи пізно відносини закінчаться розлученням, якщо чоловік буде постійно сидіти на шиї у дружини.

5. Вважає турботу дружини обов’язком

Жінка – берегиня домашнього вогнища. Вона звикла дбати про коханого: готувати йому, прати шкарпетки, прасувати сорочки. Все вірно, однак вкрай важливо не ставитися до жіночої турботи як до даності. Для того щоб дружина відчувала себе щасливою, бажано її щиро дякувати за любов, турботу, увагу.

6. Квапить з народженням дитини

Іноді чоловіки настільки сильно хочуть дитину, що у жінки починають закрадатися підозри, – а чи все в порядку в їх стосунках? Для майбутньої мами це дуже великий крок, з яким не варто поспішати, особливо якщо вона боїться втратити хорошу роботу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *