3 жіночі родзинки, від яких жінки комплексують, а чоловіки заводяться з пів оберту

Іноді жінки комплексують зовсім даремно. Адже в очах протилежної статі їх недоліки зовсім не здаються такими. Але не забувайте: чоловіки – з Марса, жінки – з Венери. Часом нам просто не зрозуміти один одного! Які ж недоліки насправді вигадані і уявні? Більш того, хлопці захоплюються саме цим в представницях прекрасної половини!

Маленькі груди

Перший уявний недолік, від якого багато жінок прагнуть позбутися всіма правдами і неправдами, щоб подобатися чоловікам, – невеликі груди. Сьогодні пластична хірургія зробила крок далеко вперед, а можливість поставити імпланти виявилася дуже доступною.

Дівчата вдаються і до менш кардинальним варіантів. Хтось вирішує проблему за допомогою грамотно підібраного одягу з візерунками і кроєм, які маскують уявний недолік. Інші ж використовують пуш-ап, щоб візуально збільшити груди.

Але насправді всі ці зусилля не потрібні! Більшості чоловіків просто подобається жіночий бюст як такий, незалежно від розмірів і відповідності придуманим сучасним стандартам краси.

І пам’ятайте: ідеальна жіночі груди повинні просто поміщатися в чоловічу долоню. Щось пішло не так? Значить у чоловіка занадто величезні руки! Так що не варто бездумно гризти себе.

Широкі стегна

Вважається, що дівчата прагнуть бути красивими і доглянутими виключно для себе. Це брехня! Насправді більшість дам хочуть бути привабливими для представників протилежної статі. Але іноді в спробах досягти ідеалу вони сильно помиляються. Наприклад, широкі стегна – це не такий вже і недолік. Чоловікам подобаються пишні форми. Так що не варто виснажувати себе жорсткими дієтами, носити балахони або годинами пропадати в тренажерному залі.

Так що геть усі комплекси і поради про те, як «візуально звузити стегна»! Чоловіки просто в захваті від пишних форм в облягаючому одязі.

На замітку! З давніх часів вважалося, що широкі стегна вказують на здоров’я жінки і її здатність народити міцного малюка.

Неідеальний животик

Ще легендарна Мерилін Монро стверджувала, що жінка без животика – квартира без меблів. Мудра жінка! Незважаючи на те, що сучасні леді активно качають прес, стоять в планці, тримають найсуворішу дієту в гонитві за ідеально плоским животом, чоловіки знаходять його абсолютно несексуальним. Більш того, «кубики» і твердий прес у багатьох з них викликають відразу. Їм подобається злегка виступаючий животик, до якого приємно торкатися.

Але не варто зовсім відмовлятися від правильного харчування і спортивних навантажень! Якщо в області талії з’явиться «фартух», це не приведе хлопця в захват. Так що в усьому варто дотримуватися міри.

І ще: незалежно від того, що подобається чоловікам, залишайтеся вірними собі. Якщо широкі стегна і виступаючий животик роблять вас нещасними, навіть вмовляння чоловіка не змінять ситуацію. Просто любіть себе і удосконалюйтеся!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *