Чому йдуть чоловіки? Жінки, ви дуже помиляєтеся!

Зазвичай жінки думають, що чоловіки покидають їх, бо знайшли собі худорлявішу, молодшу, симпатичнішу жінку. Та ви навіть не уявляєте, як ви помиляєтеся.

Чоловіки стверджують, що вирішальним фактором тут є не краса. Багато що є красиве, але на улюблене ніхто ніколи нічого не проміняє. Це, як з улюбленою затертою футболкою і красивою новою. Що вам більше до душі?

Найголовніша причина усіх розлучень — знеохочення і байдужість!

Жоден чоловік, що поважає себе, не буде терпіти зневаги та нехтування його інтересами та успіхами. Він не змушений терпіти вічно такого ставлення, адже це понижує його самооцінку, отже й успішність.

Навіть не думайте, що чоловік буде терпіти приниження, або наказів, як домашні песик. А якщо терплячи спочатку переживає це, то зовсім скоро утече від вас.

Так біологічно заведено, що чоловік — є добувачем усього для сім’ї, він хоче бути найкращим — дозвольте йому це! Не робіть із благородного лева — домашнього пекінеса.

Не приковуйте чоловіка до себе! 

Якщо ви думаєте, що після одруження він має забути про своїх друзів, родичів та хобі — то ви втратите його раз і назавжди. Адже кожен має право на особистий простір.Тримаючи його на короткому ланцюжкові, ваш коханий втікатиме від вас куди очі побачать.

У всіх мають бути приватні речі, щось особисте, до чого ніхто не має права наблизитися розумієте? Так ось, у чоловіків теж є право на це! 

Так, усім хочеться бути максимально рідними один з одним у стосунках, проте якщо у вас будуть мінімальні секрети — це не погано. Можливо, з часом він відкриється та розповість вам те, про що так довго мовчав. Головне — не тисніть!

Якщо не дякувати чоловікові, не проявляти свою вдячність у сніданках, каві або просто ніжних обіймах — він покине свій прайд, тобто сім’ю.

Мужчина старається, хоче аби сім’я жила в достатку, радувати дружину маленькими приємностями, а ви ігноруєте ці вчинки. Хіба так можна? Думаєте, що чоловік тільки цим і має займатися, бо місія у нього така? Так, має, проте йому потрібне заохочення це робити.

Дякуйте за все, навіть прибитий цвях. Говоріть спасибі частіше, показуйте те, що ви щаслива з ним — тоді чоловік увійде в азарт і ще більше хотітиме досягати більшого.

Не забувайте про свою красу!

З часом жінки перестають дбати про себе та зовнішній вигляд, бо думають, що їхній чоловік бачив їх вже у різних ракурсах.

Навіщо так думати? Невже вам не хочеться завжди бути найкращою у всьому для свого коханого? Доводити щодня те, що ви варта його уваги, подарунків, любові. Будьте трояндою, яка постійно квітне.

Найбільше дратує чоловіків те, що коли ви «виходите у світ» — виглядаєте, як королеви розкішно, а вдома біля чоловіка, так наче вийшли з печери. Не треба так. 

Не будьте постійно сумною хмаркою!

В уявленні чоловіків ще з раннього дитинства формується уявлення, що його майбутня жінка — це свято, тобто поруч з нею завжди буде комфортно і весело, так аби хотілося бігти додому у її обійми.

Саме заради духовної підтримки та міці чоловік одружується, аби розділити з другою половинкою свою радість і випити шампанського, або якесь фіаско — випити коньяку, або пива.

Хочеться, аби жінка заряджала енергією та давала сил йти далі, а не навпаки. Приходиш до дому, а там вічно зла і не задоволена вона.

І все, більшість жінок, мабуть, будуть сперечатися із цими думками, мовляв: чоловіки втікають до довгих струнких ніжок і коротких сексуальних спідничок.

Та я точно можу запевнити, що жоден чоловік не проміняє кохану жінку, дім в який завжди хочеться повертатися на якусь малознайому модель.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *