Сіль і сода, мед і спирт замість операції – 40 років тому вилікувала зігнуті пальці дуже простим способом.

Багато людей шукають дієвий рецепт лікування контрактури. Опишу свій метод лікування. Зараз мені 74 роки, а було зі мною це років 40 тому.

Я випадково порізала безіменний палець на лівій руці. Палець зажив, але, мабуть, було зачеплено сухожилля, і поступово палець зігнувся в сторону долоні, а на самій долоні з’явилися ущільнення. Діагноз: контрактура.

Лікарі говорили: якщо не лікувати, то всі пальці прігнет до долоні. Радили зробити операцію. Колишній фронтовий хірург порадив простий засіб: гарячі ванни для рук. День – соляні (проста кухонна сіль), день – содові (питна сода).

Хвилин за 30. Сіль і соду насипала довільно.

Лікувалася довго, більше місяця. Палець розігнувся, ущільнення на долоні розсмокталися.

Коли мені було 45, на роботі, піднімаючись по сходах, оступилася і сильно вдарилася ногою нижче коліна про сходинку. Рентген показав зміщення меніска. Коліно розпухло, нога перестала згинатися.

Одна добра жінка порадила розчинити мед в спирті (1: 1) і робити на ніч теплі компреси на коліно, попередньо підігріваючи суміш на водяній бані.
робила і на ніч, і вдень. Місяця через півтора з коліна зійшла пухлина, і нога поступово почала згинатися. На лікування пішло трохи більше двох літрів суміші.

Контрактури (стійке зведення м’язів)
характеристика захворювання

Контрактура – це стійке зведення м’язи, значно уповільнене її розслаблення. Виразність контрактури залежить від сили подразнення. Як правило, недуга розвивається повільно.

Контрактури бувають вродженими і набутими. У першому випадку причиною обмеження рухливості є недорозвинення м’язів і суглобів. Придбані контрактури виникають:

  • в результаті порушень функцій нервової системи;
  • в результаті порушень роботи периферичних нервів;
  • в якості захисту від болю;
  • в результаті професійної діяльності (багаторазове тривале скорочення певних груп м’язів);
  • при порушенні обміну речовин в м’язі;
  • при отруєнні деякими отрутами;
  • при підвищенні температури (вище 45-60 градусів Цельсія).

Миттєві незворотні контрактури можуть з’явитися при надмірному збудженні симпатичної нервової системи або надходженні великої кількості адреналіну, що викликає розлад нервової регуляції обміну речовин в м’язах.

Лікування

Якщо у вас контрактура м’язів рук або ніг, то помістіть іплікатор Кузнєцова на хвору, напружену м’яз. Притисніть рукою і зафіксуйте еластичним бинтом. Час проведення процедури 30-40 хв. Використовуйте іплікатор 3-4 рази на день.

Якщо порушені м’язи спини, сідничні м’язи, ляжте на іплікатор Кузнєцова хворим ділянкою тіла. Проводьте процедуру 2 рази на день по 30-40 хвилин.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *