Соляний компрес – найпростіший засіб від високого тиску і головного болю

Хочу поділитися своїм досвідом позбавлення від головного болю.

У свій час у мене дуже сильно стрибав тиск, що приносило мені тяжкі страждання у вигляді спазмів судин головного мозку. Біль була така дика, що часто супроводжувалась нудотою і блювотою.

І ось, коли мені вже жоден з аптечних засобів не допомагав, я вирішила вдатися до народної медицини. На той момент я була готова випробувати все що завгодно, лише б мої муки припинилися.

Колись моя знайома радила мені лікуватися сольовими розчинами. Тоді я не надала цьому великого значення, вважаючи нісенітницею. Але коли діватися стало нікуди, вирішила спробувати. І я вам скажу, це працює!

Рецепт простий до неподобства.

Вам знадобиться: 250 мл води, нагрітої до 60-70 градусів, 2 ч.л. без верху солі і широка марля. Сіль розчиняємо у воді, отримуючи при цьому 8% розчин.

Поки розчин остигає готуємо пов’язку. Для цього складіть марлю в 8 шарів так, щоб ширина пов’язки відповідала ширині чола, а довжина – окружності голови. Нашвидку обмиваємо лоб, вуха і потилицю теплою водою. Після чого пов’язку занурюємо в сольовий розчин, і, злегка віджавши, обв’язуємо їй голову по колу.

Для фіксації компресу на голові використовуйте бавовняний рушник або тканину. Після цього потрібно прилягти і тримати пов’язку до повного зникнення болю. У мене вона пройшла майже відразу, але про всяк випадок я протримала пов’язку ще дві години. Взагалі, компрес можна тримати до 15 годин.

Найцікавіше, що така проста методика нормалізує тиск і позбавляє від головного болю назавжди. Так що дуже рекомендую цей спосіб. Впевнена ви не пошкодуєте!

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *