Хочеш дізнатися свій психотип? Пройди цей психологічний тест Люшера!

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Цей простий тест на визначення психологічного стану людини винайшов в 1948 році Макс Люшер. Дана подія була переворотом в області психології і психіатрії. Метод успішно використовується і сучасними лікарями, мало того його можна зробити самостійно. Що він собою являє? Вище ви бачите малюнок, на ньому зображені 8 прямокутників різних кольорів. Ви вибираєте один з них. Важливо, щоб під час вибору ви не керувалися нічим крім підсвідомості. Це не повинен бути ваш улюблений колір, або якісь переваги в одязі, ви не повинні заглядати в значення кольорів. Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Значення кольорів:

– Якщо ви вибрали ЧОРНИЙ – вам знайоме почуття самотності, але ви вмієте з ним справлятися. Ви намагаєтеся не показувати своїх слабких сторін, хоча потайки мрієте про те, щоб хтось про вас подбав, взяв відповідальність. Ви вирішуєте всі проблеми самотужки, маєте свою думку, і не схильні до впливу інших людей.

– Якщо ви вибрали СІРИЙ – ви дуже вдумлива людина – «сім разів відміряй – один раз відріж» – це про вас. Намагаєтеся не виділятися з натовпу, але у вас багатий внутрішній світ. Ви душевні, м’які, скромні. Це доставляє вам чимало переживань, іноді породжує невпевненість у собі. Не сумнівайтеся, просто додайте в своє життя трохи фарб.


– Якщо ви вибрали ЧЕРВОНИЙ – ви натура пристрасна, цілеспрямована, емоційна. Для вас цілком вірогідні яскраві сплески емоцій – від всеосяжної любові до лютої ненависті. Ви можете образити когось ненароком, але зовсім не підозрюючи про це і не думаючи про наслідки. Ви вмієте заряджати своєю пристрастю оточуючих, у вас величезний життєвий потенціал.

– Якщо ви вибрали КОРИЧНЕВИЙ – ви практична людина, абсолютно не витає в хмарах. Вам важливі факти і докази, а не ідеї і мрії. В цьому ваш великий плюс – ви живете «справжнім», реально оцінюючи свої можливості. Мінус полягає в тому, що вам складно вийти за рамки, зробити щось грандіозне або повірити в щось неймовірне.

– Якщо ви вибрали ЖОВТИЙ – ви позитивні, відкриті, комунікабельні. Оптимізм – це ваше все. Ви вмієте подобатися людям, з вами легко спілкуватися. Ви маєте багато захоплень, тому що вам все цікаво. Вмієте радіти простим речам і захоплюватися маленькими проявами добра в людях.

– Якщо ви вибрали СИНІЙ – ви суцільний спокій. Вам важливий психологічний комфорт як в обстановці, так і в спілкуванні з людьми. Ви впевнені в собі, талановиті, прагнете до гармонії. Ви дуже глибока натура, мрійник, романтик, тому від життєвої суєти і побуту відчуваєте втому.

– Якщо ви вибрали ЗЕЛЕНИЙ – у вас є все, щоб добитися успіху – жага життя, цілеспрямованість, потенціал. Ви любите життя і все, що вас оточує. Прагніть до своєї мети. Але є і мінус – ви схильні до критики – якщо не відчуваєте підтримки, втрачаєте впевненість у собі.

– Якщо ви вибрали ФІОЛЕТОВИЙ – ви допитлива, захоплена натура, схильна містифікувати світ навколо себе. Фіолетовий об’єднує в собі протилежності, як і сама людина. Ви людина настрою – у вас бувають різкі переходи від активності до повної байдужості, з крайності в крайність, але в душі ви прагнете до гармонії. Такий колір часто вибирають натури творчі.

Вам сподобався цей тест? Розкажіть про нього своїм друзям!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *