10 причин, чому кожному потрібно мати друга Овна!

Представники Овнів сповнені енергії і пристрасті до життя. Вони відкриті, і буквально заражають своїм ентузіазмом. Напевно, ви помічали таких людей у ​​своєму оточенні. Придивіться до них уважно, можливо, саме вони стануть вашими найкращими друзями! Ось цілих 10 причин завести дружні або романтичні відносини з Овнами:

1. Овни жадають пригод.

Не знаєте, чим зайнятися на вихідних? Просто зателефонуйте товаришеві, народженому під цим знаком Зодіаку! Він напевно придумає щось новеньке. Для цих людей пуститися в пригоди – все одно що відкрити пляшку пива і пачку чіпсів для вас. Якщо Овен є на фотографіях у вашому нудному сімейному альбомі, то напевно вони – його головна прикраса. Де б вони не з’являлися, там тут же починають панувати радість і веселощі. Овни завжди знаходяться в пошуку пригод і гострих вражень. Але справа не тільки в цьому. Овни – люди пристрасті, тому вони досягають успіху практично у всьому, за що беруться. І роблять все швидко!


2. Вони випромінюють позитив.

Овни – надзвичайно позитивні люди. Вони легко адаптуються до будь-якого соціального середовища без будь-яких зусиль. Їм вкрай рідко буває незручно і некомфортно, вони ні на що не скаржаться! Недолік в цьому тільки один: якщо щось піде не за планом, то турбуватиметеся, швидше за все, тільки ви. Овну пофігу! Він якщо про щось і переживає, то тільки в тих випадках, коли життя завдає йому дійсно важкий удар.


3. Овни завжди зберігають оптимізм.

Більшість людей, народжених під цим знаком, завжди зберігають оптимізм, наскільки б безнадійною не здавалася ситуація їхнім близьким. Ось чому їх так часто використовують в якості «подушки», в яку можна поплакатися. Якщо ви зневірилися, і вам потрібна надія, телефонуйте другові-Овну.


4. Вони вірні.

Як друзі, люди, народжені під цим знаком, дуже вірні. І вони краще за всіх інших вміють зберігати особисті таємниці. Ось тільки ми не рекомендуємо вам їх ображати або зачіпати: в таких ситуаціях Овни часто перетворюються в упертих і агресивних баранів. Зате на друга-Овна завжди можна покластися в біді. І він не відвернеться від вас в той момент, коли ваше життя почне розвалюватися.

5. Вони говорять про все прямо.

«Чесність – найкраща політика». Цю приказку знає будь-який Овен. Ось чому Овен ніколи не буде приховувати від вас правду тільки тому, що боїться вас зачепити або образити. Якщо вам потрібна чесна і неупереджена думка з боку, обов’язково запитайте, що з цього приводу думає ваш друг, народжений на початку весни. Зрозуміло, рівно такого самого ставлення вони вимагають і до себе. Зрадити Овна – значить, нажити серйозного ворога.


6. Вони відчайдушно потребують незалежності.

Овен ніколи не буде дзвонити вам о третій годині ночі, благаючи підвезти його додому або склеїти його розбите серце. Він переживе трагедію як-небудь сам, на дивані. Як друг і коханець він не потребує «технічного обслуговування». Будь-яка драма для нього – виклик, з яким краще вже справлятися самостійно. Це також означає, що коли Овен дійсно буде потребувати допомоги, вам доведеться просити його допомогти йому. Тільки так він може прийняти вашу підтримку.


7. Їм можна довіряти.

Ви можете розповісти Овну абсолютно будь-який секрет. Ви можете дати йому навіть пароль на свій iPhone! Ці люди дуже люблять, коли їм довіряють. А все тому, що вони не тільки надійні, але і виключно довірливі. Вони припускають, що їх друзі і кохані будуть ставитися до них точно так же.

8. Овни щедрі по відношенню до інших, і скупі щодо себе.

Овни вміють розумно поводитися з грошима. Не плутайте з економією: якщо вам потрібні будуть гроші, ці друзі не вагаючись зможуть вам їх позичити. Вони завжди відчувають себе ніяково, якщо не в змозі подарувати вам на день народження найкращий і найдорожчий подарунок. Коли справа доходить до витрати грошей на інших людей, Овни ніколи не думають двічі. А ось якщо їм потрібно витратити їх на себе, то це зовсім інша історія. Іноді вони відчувають себе винувато навіть коли купують предмети першої необхідності. У побуті вони мінімалісти, а в їх будинках ніколи не буває зайвих речей.


9. Овни амбітні.

Овен завжди прагне до більшого: робити більше, досягати більшого, бачити більше і т.д. І їхній інтерес до життя зазвичай виявляється дуже заразливий. На жаль, їхні амбіції часто несуть в собі небезпеку для їхнього здоров’я. Більше амбіцій – більше завзяття – менше уваги до себе. Овни нетерплячі і люблять перебувати в постійному русі вперед.

10. А тепер складіть все це разом.

Якщо ще раз переглянути всі пункти, то стане очевидно, що вам обов’язково потрібен хоча б один друг Овен. З ним ви будете друзями на все життя. Він ніколи не піде на компроміси і буде підштовхувати вас вперед. Він ідеалістичний і любить великі ідеї! Він примхливий, нетерплячий, імпульсивний, але від того ще більш прекрасний! І йому дійсно є, що запропонувати вам в якості партнера по життю і любові. Якщо вам потрібен надійний партнер, виберіть когось із тих, хто народився в період з 21 березня по 21 квітня.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *