Рецепт для продовження життя, який був перекладений на всі мови світу!

Цей простий рецепт довголіття здивує кожного! Його застосовували, щоб зберегти здоров’я ще в 5 столітті до н.е. і вже тоді цінували і берегли рецепт. Тому, щоб завжди бути молодими і відчувати себе відмінно потрібно приготувати цей відвар і приймати суворо за рекомендаціями.

Знайдений експедицією ЮНЕСКО в 1971 р в Тбіліських монастирях, написаний на глиняних табличках, переведений на всі мови світу. У цій статті розписано як правильно його приготувати.

  • 100 г ромашки
  • 100 г звіробою
  • 100 г безсмертника
  • 100 г березових бруньок

Спектр його застосування дуже широкий, адже зібрані всі основні трави.

Призначення: Різко поліпшується обмін речовин, очищаючи організм від жирових і вапняних відкладень, від чого всі судини, а, особливо, кровоносні, стають еластичними, чим попереджається склероз, інсульт, стенокардія, інфаркт, гіпертонія, зникає шум у голові, відновлюється зір, омолоджується організм.

Рецепт приготування:

Все пропустити через кавомолку, помістити в емальований посуд. Увечері взяти 1 столову ложку цієї суміші, залити на 0,5 літра води (окропу), настояти 20 хвилин, потім пропустити через тканину (а не через марлю). Налити один стакан гарячої суміші і розчинити в ній 1 чайну ложку меду. Увечері випити після вечері, після чого не пити і не їсти.

Вранці: Підігріти на пару рідину, що залишилася з вечора, розчинити в ній чайну ложку меду і випити. Так повторяти щодня, поки не закінчиться вся суміш трав.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *