ДОМАШНІЙ РЕЦЕПТ ЕЛІТНОГО КОНЬЯКУ! В 100 РАЗІВ КРАЩЕ МАГАЗИННОГО

2 роки тому одногрупник-вірменин приніс пляшку коньяку. Я реально думав, що це елітка, а виявилося що він сам готував! Тепер я теж роблю свій домашній коньяк! За смаком один в один з Хеннесі!

Робити коньяк з горілки або з самогону – це вже вам вирішувати. Це вже не так важливо, хоча відмінність є, але відчути цю різницю зможуть тільки справжні гурмани.

Рецепт домашнього коньяку

Для приготування нашого домашнього коньяку нам знадобиться:

– Дві столові ложки сушеної кори молодих пагонів пагонів дуба.
– Одна столова ложка чорного чаю.
– Три столові ложки цукру.
– Одна чайна ложка соди харчової.
– Вісім сухих суцвіть гвоздики. (Звичайна приправа).


Беремо бутель з горілкою або самогоном, у кого що є, і всі наші підготовлені інгредієнти висипаємо в бутель. Можете для свого заспокоєння все це перемішати. Бутель закриваємо герметично кришкою і ставимо в темне місце на два тижні. У таких пропорціях наш домашній коньяк буде мати насичений смак. Якщо вам не сподобається такий смак коньяку, то ви можете додати дуба менше.

Зі свого досвіду скажу, що кора дуба буває різна, і я б навіть для першого випадку зменшив дозу кори в коньяк. Це ви зможете обрати найбільш прийнятний для по своєму смаку.

Ще можна чай брати не на вагу, а пакетований. В такому випадку на бутель горілки або самогону вистачить два пакетики чаю.

Через два тижні ви проціджуєте ваш домашній коньяк, і вже чистий коньяк закочує кришкою. Якщо ви звичайно не збираєтеся вже пити. Пити його можна вже відразу після відціджування, але я зазвичай закриваю кришками і ставлю на зберігання в темне прохолодне місце.

Якщо ви переживаєте що наш домашній коньяк буде пахнути горілкою або самогоном, не переживайте. Я зазвичай використовую домашній самогон, люблю бути впевненим у своїй продукції, і після двох тижнів відстою домашнього коньяку я запаху не спостерігаю. А якщо ви робите запаси про запас, а не на зараз, то вам тим більше переживати не варто.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *