Даки Той – приголомшлива темношкіра модель з ляльковою зовнішністю …

Даки Той (Duckie Thot) модель з Південного Судану набула популярності завдяки своїй зовнішності. Справа в тому, що вона схожа на ляльку.

У 2013 році модель з Австралії з африканським корінням Даки Той взяла участь у восьмому сезоні Australia’s Next Top Model. Вона посіла третє місце і отримала контракт з модельним агентством New York Elite Model Management.

Даки публікує в мережі свої фото, на яких багато хто захоплюється її кольором шкіри, ідеальною білосніжною посмішкою, доглянутим волоссям, стрункою фігурою і, звичайно ж, екзотичною та незвичною красою обличчя.

Недавно вона знову змусила всіх заговорити про себе! Даки виклала фотографію, на якій вона схожа на ляльку Барбі – акуратні риси обличчя, пухкі губи, довге волосся і виточена постать. «Я не повірю, що це жива людина, поки не зустріну її особисто», – написали в коментарях.

Зараз на її Instagram підписані 307 тисяч людей. Нещодавно вона стала обличчям косметичного бренду Sephora, з’явилася на обкладинці журналу Harper’s Bazaar і взяла участь у Тижні моди в Мілані.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *