Порада лікарів: кому не можна їсти солоні огірки

Солоні огірки – це смачно, адже їх можна їсти так, а можна покришити в салат. Однак, солоні огірки – ласощі не для всіх і деяким людям вони можуть тільки нашкодити. Все із-за високого вмісту молочної кислоти, інформує UkrMedia.

Небезпека для зубної емалі

Молочна кислота – вона звичайно ж не сірчана, але все ж потихеньку роз’їдає зубки любителям похрумтіти. Тому не рекомендується вживати велику кількість огірочків людям з проблемними зубами (чутлива або тонка емаль, карієс, відколи, тріщини).

Біда для нирок

Ці органи виводять з організму надлишок рідини. А ось сіль, навпаки, стримує процес виведення. А що робити бідним ниркам, якщо господар від душі наївся солоних огірків? Багато води + багато солі = відмова роботи сечостатевої системи. Людям з хворими нирками взагалі протипоказані будь-які види зимових солінь.

Страх для шлунка

Ні, здоровій людині не принесуть ніякої шкоди. А ось людині із захворюваннями шлунка високий вміст молочної кислоти в овочах може грунтовно нашкодити.

Жах для тиску

Деякі незалежні дослідники довели, що вживання в їжу великої кількості солоних огірків за один раз може істотно змінити картину кров’яного тиску. Причому в обидві сторони. Тому, якщо у людини вже були патології в роботі серцево-судинної системи, то варто відмовитися від солоних огірків в раціоні.

Кошмар для дітей

Не секрет, що багато батьків дають малюкам до року міцний солоний огірочок. Мовляв, відкусити його малюк ще не зможе, а ось кисленький сік прекрасно стимулює апетит крихти. Безперечно, все це так. Але не варто зловживати подібним методом. Тому що можна сильно порушити дитині роботу нирок і печінки.

Як бачите, солоні огірки настільки ж підступні, як і смачні. Тому не вживайте їх надмірно багато. Як то кажуть: хорошого потрошку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *