Чистка сіллю від негативу: позбавляємося від невезіння і проблем

За допомогою солі люди здавна позбувалися від негативної енергетики, що накопичилася в будинку, справлялися з різними недугами і захищалися від будь-якого негативного впливу. Сіль здатна змінити життя на краще, тому експерти рекомендують кожному використовувати її для позбавлення від будь-яких неприємностей в житті.

Обряд з сіллю від невдач
Негаразди і невезіння можуть переслідувати, змушуючи думати, що в житті почалася чорна смуга. Позбутися від неприємностей можна за допомогою солі і трав’яного настою. Заваріть заспокійливий збір, випийте його, а потім розведіть в склянці теплої води кілька крупинок солі. Зробіть ковток, а рештою води вмийтеся, промовляючи про себе або вголос:

«Від невезіння позбавляюсь, солоні сльози змиваю. Вдосталь по долі гірко плакала, та сльози скінчилися».

Наберіть в склянку чистої води, додайте чайну ложку солі, гарненько розмішайте і залиште біля ліжка. Увечері і вранці вмивайтеся цією водою, щоб негаразди назавжди покинули ваше життя.

Очищення від проблем сіллю
Напишіть на листку всі проблеми, які заважають вам жити щасливо. Не поспішайте, довірте паперу свої переживання, щоб звільнитися від негативних емоцій. Засипте списаний аркуш крупною сіллю і залиште на ніч на столі. Вранці здуйте сіль у вікно зі словами:

«Нікому мої проблеми не дістануться, а й зі мною не залишаться. Як остання крупинка солі на землю впаде, так і удача до мене в будинок прийде».

Листок спаліть, а попіл також здуйте у вікно. Зробіть амулет, який буде захищати вас від невдач. Для цього в маленький мішечок насипте солі і капніть улюбленої ефірної олії. Носіть мішечок з собою.

Очищення сіллю від будь-яких негараздів
Нерідко обpяди з сіллю проводять для того, щоб запобігти неприємностям. Такі попередні ритyaли допомагають зміцнити захисне поле організму і протистояти невдачам в майбутньому. Чистка сіллю проводиться в три етапи. Спочатку потрібно натерти сіллю і змити її проточною водою. Потім розвести щіпку солі в гурткi з водою і випити. Після цього сіль насипати в мішечок зі словами:

«Сіллю очищаюся, від бід захищаюсь. Невидимий бар’єр від будь-якого зла створюю».

Мішечок потрібно носити з собою, щоб жодна проблема більше вас не торкнулася.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *