Названо найкращі та найсмачніші в світі ліки від кашлю. Як думаєте, що це?

Ми всі з дитинства чуємо, що чай з лимоном і мед – найкращі ліки від кашлю. Але зараз у вчених з’явилися дані про те, що, здається, є щось краще. Набагато краще.

Керівник серцево-судинних і респіраторних досліджень в Університеті Халл, професор Алін Моріса стверджує, що її підлеглі провели ряд досить масштабних досліджень і довели, що найкращий природний засіб від кашлю – шоколад!

Так-так, він заспокоює. І ми знаємо, що це все звучить як новина від Мері Поппінс, але мова йде про реальні дослідження, проведені в реальному світі. Більш того, це було наймасштабніше дослідження в пошуках природних ліків від кашлю в Європі за весь час науки.

І були отримані переконливі докази, що порошок какао працює краще, ніж стандартні мікстури від кашлю. Тому зараз очікується сплеск появи нових ліків, де головна діюча речовина буде какао.

Якщо у вас кашель, починайте регулярно їсти темний шоколад – і проблема зникне через 2 дня! Ну, принаймні, саме через два дні шоколад допомагає більшості пацієнтів.

І що ж такого особливого в какао?

Ключова тут речовина – теобpoмін, алкалоїд, що міститься в какао бобах. Він пригнічує бажання кашляти ефективніше, ніж кoдeїн – основна активна речовина в абсолютній більшості сиропів від кашлю.

Але є ще один момент

Для досягнення максимального ефекту в мінімально можливі терміни краще не шоколадку купувати, а какао, і заварювати собі гарячий шоколад. Вашому горлу потрібно сформувати з нього «захисну плівку», а для цього ідеально підходить гаряча рідина.

Але ненадовго полегшуваний стан дасть і шматочок шоколаду – якщо не проковтнути його одразу, а дати розтанути в роті як льодянику.

До речі, у Великобританії вже стали продавати нові ліки. Це мікстура на основі теобpoміну.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *