Магія зелених очей. Ось чому зеленоокі люди є особливими

Згідно з народними прикметами, найпідступнішими вважаються зелені очі. Але чи це насправді так?

Згідно з народними прикметами, найпідступнішими вважаються зелені очі. Значення цього кольору характеризується рівномірним змішуванням двох кольорів: жовтого і синього. Джерело

Людині з такими очима притаманне злиття двох енергій – донора і вaмпіpа. Саме тому власники таких очей наділені витривалістю, напористістю, упертістю, твердістю, цілеспрямованістю, принциповістю і стабільністю.

Вони ставлять перед собою конкретну мету і наполегливо йдуть до неї, долаючи всі перешкоди на своєму шляху.

Люди, що мають зелені очі, користуються авторитетом у своєму оточенні. До того ж, вони є чудовими організаторами.

Зелені очі найчастіше зустрічаються у тих, хто, незважаючи на свою популярність, не прагне до лідерства, але при цьому хоче залишитися шанованим.

Все, за що беруться зеленоокі люди, вони роблять професійно. При прийнятті рішення вони ретельно зважують всю ситуацію, а в скрутні хвилини можуть знайти правильний вихід.

Люди із зеленими очима дивляться на життя реальним поглядом. Але ніхто до кінця не може розпізнати їх сутність: сьогодні вони одні, а завтра – зовсім інші.

Ті, хто наділені хорошою інтуїцією, також мають зелені очі. Значення цих людей для громадськості досить велике. Серед них багато провісників і eкстpaсенсів.

Вони вміло можуть маніпулювати людьми. Подібними очима наділені м’які люди, чим часто користуються оточуючі. Однак не можна сідати їм на голову. Завдяки своїй гордості, вони не потерплять такого ставлення. Вони мають прив’язаності і досить вірні.

Люди із зеленими очима дуже тонко сприймають любов, тому свою другу половину можуть шукати все життя, так і не знайшовши її.

Їм властива ніжність, ласка і доброта. Вони уразливі в почуттях. Людей з такими очима дуже часто порівнюють з кішками: зовні – неприступні і незалежні, але тільки до тих пір, поки немає довіри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *