Що розповість про вашу особистість ваша улюблена порода собак

Не можете уявити життя без лабрадора, або одержимі своїм французьким бульдогом? Ось що говорять дослідники та експерти, що ваша улюблена порода собак говорить про вашу особистість, інформує UkrMedia.

Любителі німецької вівчарки: впевнені та жорсткі

“Винятково впевнений, жорсткий і шукає вірності” – це слова Карин Вагнер, представника Американського кінологичного клубу, яка є суддею німецьких вівчарок на виставках собак, які вона використовує для опису цієї породи. “Подумайте про вчителя середньої школи, який не дозволить вам уникнути покарання за сачкування.” Інші дослідження виявили, що власники ротвейлерів та німецьких вівчар більш схильні до ворожості чи агресїї.

Любителі золотистих або лабрадорів ретриверів: запальні та люблять пригоди

“Ці власники є видатними і відкритими для того, щоб випробувати нові речі”, каже Тереза ​​Вієстро, представник AKC для лабрадорів-ретриверів. І так само як і їх собаки, ці власники також дуже популярні. Лабрадор-ретривер став найпопулярнішою породою собак у 2014 році за данними Американського кінологічного клубу.

Любителі маленьких порід собак: приємні та сумлінні

Власники маленьких собак, таких як Чихуахуа та Йоркширські тер’єри, були більш приємними, сумлінними та відкритими для нових вражень, згідно з британським опитуванням, у котрому прийняла участь 1 тисяча власників собак у 2012 року. “Відкритість до нових вражень іноді прирівнюється до високого інтелекту”, – розповів лікар на програмі “Доброго ранку Америка”, професор Ленс Робоч, психолог у університеті Bath Spa. “Існує така думка, що люди, які є власниками маленьких собачок, є пустоголовими, тому було приємно дізнатись зворотнє”.

Любителі бігля: емоційно стійкі

Якщо вам подобаються біглі або інші мисливські собаки, як повідомляє те саме опитування, означає, що ви можете бути більш емоційно стабільними або розсудливими та врівноваженими. Але це не означає, що ви тихий або сором’язливий. Мері Каммінгс, ректор АКС для біглів, каже, що ця порода дуже любить іти на контакт з іншими і є активною. Біглі дуже доброзичливі до сім’ї; вони люблять витрачати якнайбільше часу на своїх власників. “Якби ій бігль був людиною, він був би вчителем у дитячому садку”, – сказав Каммінгс.

Любителі бульдогів: уперті

Ми запитали Вікторію Ларсон, власницю французького бульдога та представника АКС, яким вона вважає типового власника бульдога. Вона посміялася і підсумувала це одним словом: “впертий”. Експерт по собаках Сезар Мілан погоджується з тим, що бульдоги “цілеспрямовані, наполегливі та не здаються з легкістю”. Французький бульдог просто ввірвався у Топ-10 Найпопулярніших собак Американського Кінологічного Клубу серед порід 2014 року, що підтверджує, що вони також дуже модні.

Любителі тер’єрів:???

Можливо, це стане найбільшим сюрпризом для всіх: якщо у вас є тер’єр, ви, можете бути таємницею для всіх, оскільки дослідження не показують особливих рис особистості у власників цієї породи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *