Як правильно розмістити іконки у вашій машині. Священик розкрив секрет

Священик зазначив, що навіть за наявності ікони водіям не варто нехтувати правилами дорожнього руху, оскільки в такому випадку і Бог не врятує

Іконки в авто слід розташовувати в строгому порядку.

Зокрема, мова йде про три іконки, які найпопулярніші серед водіїв і вважаються для них амулетом. Як правило, їх розміщують в салоні легкових авто, в кабінах вантажівок і автобусів. Також часто можна побачити поодинокі образи, дерев’яні, металеві, пластикові хрести, чотки та інші атрибути віри. 

Вибирають водії зображення Богоматері, Ісуса Христоса і Миколи Чудотворця, на своїх іконах. Останній, до слова, є найбільш шанованим серед усіх святих і саме до нього звертаються за допомогою в найскладніших життєвих обставинах. До того ж Микола Чудотворець є покровителем мандрівників, у тому числі автомобілістів.

Варто відзначити, що церква не проти того, щоб різна атрибутика у вигляді тих же ікон служила для людей в якості захисту від різних неприємностей: аварій, травм і навіть смерті.

Тому ікони та інші амулети можна придбати в будь-якій крамниці при церкві.

Однак священик зазначив, що навіть при наявності ікони водіям не варто нехтувати правилами дорожнього руху, оскільки в такому випадку і Бог не врятує. Також він додав, що потрібно розміщувати іконки так, щоб вони не заважали огляду водія і не вселяли їм віру в те, що вони невразливі на дорозі, адже це не так.

Тому підтвердженням служать більшість репортажів про важкі ДТП, в яких показують в салоні автомобіля понівечені ікони.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *